reklama

Skład Lille na mecz z PSG

Skład Lille na mecz  z PSG
reklama

Skład PSG na mecz z Lille

Skład PSG na mecz z Lille

Piłka zawróciła przed pustą bramką w argentyńskim Superclásico

W niedzielnym starciu Boca Juniors z River Plate (1-1) doszło do bardzo nietypowej sytuacji.! W 88. minucie piłkarze gości ruszyli na bramkę Boca, piłka poodbijała się od zawodników w polu karnym i zmierzała prosto do bramki, ale po odbiciu od murawy nagle zmieniła kierunek i obrońcy zdołali wybić ją poza boisko. W tej sytuacji najprawdopodobniej zadziałała mocna rotacja futbolówki, jednak argentyńskie media jednoznacznie uznały, że maczał w tym rękę... duch Diego Maradony, byłego piłkarza Boca!

Kosmiczny gol w Serie B wolejem z własnej połowy!

To bez wątpienia jeden z najpiękniejszych goli, jakie widziały boiska zaplecza Serie A. Michele Castagnetti, obrońca Cremonese, zamiast przyjmować wykop bramkarza Virtusa Entella, postanowił go zaskoczyć uderzeniem z powietrza z własnej połowy i... wyszło idealnie! Co za precyzja! Co za gol!
reklama

Mateusz Borek brutalnie podsumował brak powołania dla Puchacza

Mateusz Borek brutalnie podsumował brak powołania dla Puchacza
Gdybyśmy mówili o Puchaczu z eliminacji Ligi Europy, to nie miałbym cienia wątpliwości, że jemu powołanie by się należało. W tej chwili to jednak inny piłkarz, a do tego chyba chory. Wydaje mi się, że są tam problemy wirusowe, więc nie było możliwości zdrowotnych, żeby był powołany. Czeka na powołanie jak na Julię Wieniawę. Ona jest jednak z aktorem Rozbickim, a trener Sousa z innymi kandydatami do gry na lewej stronie.
Mateusz Borek za:Etoto

Prezydent UEFA chce kibiców na trybunach podczas EURO 2020

Prezydent UEFA chce kibiców na trybunach podczas EURO 2020
Nie rozważamy takiej opcji, żeby grać bez kibiców na trybunach. Każdy kraj, każde miasto-organizator, musi zagwarantować nam, że fani wejdą na stadiony. Idealny wariant to gra w 12 krajach, ale jeśli nie uda nam się tego dokonać, możemy zagrać w 11 lub 10 krajach.
Aleksander Ceferin za:Sky Sports

Powołania do reprezentacji Polsku U-21

Powołania do reprezentacji Polsku U-21
reklama