Zbigniew Boniek o sytuacji Lewandowskiego

Sytuacja nie jest w stu procentach zależna od nas, ona jest poza nami, możemy tylko interweniować i to robimy. Wiadomo, że cały świat zmaga się z pandemią. Oczywiście rozmawiamy z UEFA, a także klubami naszych piłkarzy. Nie możemy jednak nic nikomu nakazać i już widzę te głosy, gdyby się okazało, że jednak pojedziemy do Londynu bez Roberta, że oto PZPN ma słabą dyplomację. To tak działa. Poza tym, nie dramatyzujmy. Gdybyśmy musieli sobie radzić nawet bez Roberta, to i tak wyjdziemy w jedenastu. Oczywiście, chcielibyśmy zawsze grać z Robertem, ale tylko przypomnę, że w listopadzie 2018 roku na mecz Ligi Narodów do Portugalii pojechaliśmy też bez Lewandowskiego. Jak się skończyło? Udało się nam zremisować.
Zbigniew Boniek za:sport.interia.pl

Pewny rzut karny Kyliana Mbappe

Mbappe strzela z 11 metrów i jest już 2-0 dla PSG w meczu Pucharu Francji!

Mauro Icardi zapakował gola Lille

Di Maria do Icardiego i ten po dość szczęśliwym pojedynku z bramkarzem Lille pakuje piłkę do siatki. 1-0!

Skład Lille na mecz z PSG

Skład Lille na mecz  z PSG

Skład PSG na mecz z Lille

Piłka zawróciła przed pustą bramką w argentyńskim Superclásico

W niedzielnym starciu Boca Juniors z River Plate (1-1) doszło do bardzo nietypowej sytuacji.! W 88. minucie piłkarze gości ruszyli na bramkę Boca, piłka poodbijała się od zawodników w polu karnym i zmierzała prosto do bramki, ale po odbiciu od murawy nagle zmieniła kierunek i obrońcy zdołali wybić ją poza boisko. W tej sytuacji najprawdopodobniej zadziałała mocna rotacja futbolówki, jednak argentyńskie media jednoznacznie uznały, że maczał w tym rękę... duch Diego Maradony, byłego piłkarza Boca!

Kosmiczny gol w Serie B wolejem z własnej połowy!

To bez wątpienia jeden z najpiękniejszych goli, jakie widziały boiska zaplecza Serie A. Michele Castagnetti, obrońca Cremonese, zamiast przyjmować wykop bramkarza Virtusa Entella, postanowił go zaskoczyć uderzeniem z powietrza z własnej połowy i... wyszło idealnie! Co za precyzja! Co za gol!