reklama

Najwięksi piłkarscy idole Lewandowskiego

Najwięksi piłkarscy idole Lewandowskiego
Kiedy miałem sześć lat, był dla mnie tylko jeden idol: Roberto Baggio! Później moim wzorem do naśladowania stał się Alessandro Del Piero. Podziwiałem go. Jednak nie byłem w stanie dokładnie ocenić, byłem na to po prostu za młody. Następnie imponował mi Thierry Henry. Jego ruchy, sposób poruszania, jakość w zamykaniu akcji - jako młody piłkarz chciałem mieć takie cechy. Chciałem naśladować Henry'ego pod każdym względem.
Robert Lewandowski za:Sport Bild
reklama

Zbigniew Boniek o sytuacji Lewandowskiego

Zbigniew Boniek o sytuacji Lewandowskiego
Sytuacja nie jest w stu procentach zależna od nas, ona jest poza nami, możemy tylko interweniować i to robimy. Wiadomo, że cały świat zmaga się z pandemią. Oczywiście rozmawiamy z UEFA, a także klubami naszych piłkarzy. Nie możemy jednak nic nikomu nakazać i już widzę te głosy, gdyby się okazało, że jednak pojedziemy do Londynu bez Roberta, że oto PZPN ma słabą dyplomację. To tak działa. Poza tym, nie dramatyzujmy. Gdybyśmy musieli sobie radzić nawet bez Roberta, to i tak wyjdziemy w jedenastu. Oczywiście, chcielibyśmy zawsze grać z Robertem, ale tylko przypomnę, że w listopadzie 2018 roku na mecz Ligi Narodów do Portugalii pojechaliśmy też bez Lewandowskiego. Jak się skończyło? Udało się nam zremisować.
Zbigniew Boniek za:sport.interia.pl

Pewny rzut karny Kyliana Mbappe

Mbappe strzela z 11 metrów i jest już 2-0 dla PSG w meczu Pucharu Francji!

Mauro Icardi zapakował gola Lille

Di Maria do Icardiego i ten po dość szczęśliwym pojedynku z bramkarzem Lille pakuje piłkę do siatki. 1-0!
reklama

Skład Lille na mecz z PSG

Skład Lille na mecz  z PSG

Skład PSG na mecz z Lille

Skład PSG na mecz z Lille

Piłka zawróciła przed pustą bramką w argentyńskim Superclásico

W niedzielnym starciu Boca Juniors z River Plate (1-1) doszło do bardzo nietypowej sytuacji.! W 88. minucie piłkarze gości ruszyli na bramkę Boca, piłka poodbijała się od zawodników w polu karnym i zmierzała prosto do bramki, ale po odbiciu od murawy nagle zmieniła kierunek i obrońcy zdołali wybić ją poza boisko. W tej sytuacji najprawdopodobniej zadziałała mocna rotacja futbolówki, jednak argentyńskie media jednoznacznie uznały, że maczał w tym rękę... duch Diego Maradony, byłego piłkarza Boca!
reklama