reklama

Nieodgwizdany rzut karny po starciu Azpilicuety z Carrasco

W pierwszej połowie na Stamford Bridge mieliśmy sporą kontrowersję - Yannick Carrasco padł na ziemię w polu karnym po interwencji Azpilicuety, jednak arbiter postanowił nie odgwizdywać w tej sytuacji rzutu karnego... Dobra decyzja?
reklama

Arkadiusz Milik nie będzie mógł zagrać w meczu z Anglią!

Arkadiusz Milik nie będzie mógł zagrać w meczu z Anglią!
Władze francuskich lig profesjonalnych poinformowały, że zawodnicy występujący w Ligue 1 i Ligue 2 nie będą mogli zagrać w meczach reprezentacyjnych w krajach leżących poza Unią Europejską bądź Europejską Wspólnotą Gospodarczą. Sprawa ta bezpośrednio dotyczy Arkadiusza Milika, który co prawda będzie mógł zagrać w meczach z Andorą i Węgrami, jednak nie będzie mógł się udać na wyjazdowe spotkanie z Anglią. Z podobnym problemem zmagają się Krzysztof Piątek i Robert Lewandowski, którzy w myśl niemieckich przepisów po występie na Wyspach Brytyjskich musieliby przejść po powrocie dwutygodniową kwarantannę.
za:lfp.fr

Zabójcza kontra Chelsea na 1-0!

Havertz do Wernera, ten przebiega z piłkę lewym skrzydłem, zagrywa do Ziyecha i Marokańczyk pokonuje Oblaka! 1-0 dla Chelsea!

Lewandowski daje prowadzenie Bayernowi!

Bayern Monachium wychodzi na prowadzenie po rzucie karnym pewnie wykorzystanym przez Roberta Lewandowskiego! 1-0 dla "Bawarczyków"!
reklama

Bezczelny gol piętką Franco Vazqueza

Sevilla pokonała Elche 2-0, a ozdobą spotkania była bramka Franco Vazqueza, który pokonał Badię w niezwykle efektowny sposób!

Arkadiusz Milik marzy o największych klubach

Arkadiusz Milik marzy o największych klubach
Jestem dziś w OM i myślę tylko o tym. Oczywiście - mam swoje marzenia i chcę grać w najlepszych klubach na świecie. To mój cel. Na razie zamierzam się tu pokazać i chcę być zapamiętany w Marsylii. Pragnę, by kibice pamiętali moje nazwisko. Co mam robić, żeby trafić do największych klubów za dwa miesiące lub za dwa lata? Mój sposób to dawać z siebie wszystko każdego dnia, być gotowym w każdym meczu i ciągle doskonalić się. W piłce nożnej dwa miesiące to dużo, a dwa lata to wieczność. Dziesięć lat temu zaczynałem. Miałem 17 lat, dziś mam 27. Jestem innym graczem, inną osobą, ale nadal chcę się rozwijać.
Arkadiusz Milik za:lequipe.fr

Leo Messi powitał Joana Laportę

Leo Messi powitał Joana Laportę
reklama