reklama

Wiadomość Joana Laporty do Leo Messiego

Wiadomość Joana Laporty do Leo Messiego
Spróbuję przekonać Leo do pozostania, wykorzystując fakt, że on tu jest. Wybacz Leo. Zrobię, co w mojej mocy. Będziemy szanować twoją decyzję, ale postaramy się ciebie przekonać. Gdyby ten stadion był pełny, gdy tu grasz, nie chciałbyś odchodzić. Wiesz, jaką darzę cię sympatią. Kocham cię i Barcelona cię kocha.
Joan Laporta za:fcbarca.com
reklama

Tymczasem w meczu Lazio z Bayernem...

Tymczasem w meczu Lazio z Bayernem...

Nieodgwizdany rzut karny po starciu Azpilicuety z Carrasco

W pierwszej połowie na Stamford Bridge mieliśmy sporą kontrowersję - Yannick Carrasco padł na ziemię w polu karnym po interwencji Azpilicuety, jednak arbiter postanowił nie odgwizdywać w tej sytuacji rzutu karnego... Dobra decyzja?

Arkadiusz Milik nie będzie mógł zagrać w meczu z Anglią!

Arkadiusz Milik nie będzie mógł zagrać w meczu z Anglią!
Władze francuskich lig profesjonalnych poinformowały, że zawodnicy występujący w Ligue 1 i Ligue 2 nie będą mogli zagrać w meczach reprezentacyjnych w krajach leżących poza Unią Europejską bądź Europejską Wspólnotą Gospodarczą. Sprawa ta bezpośrednio dotyczy Arkadiusza Milika, który co prawda będzie mógł zagrać w meczach z Andorą i Węgrami, jednak nie będzie mógł się udać na wyjazdowe spotkanie z Anglią. Z podobnym problemem zmagają się Krzysztof Piątek i Robert Lewandowski, którzy w myśl niemieckich przepisów po występie na Wyspach Brytyjskich musieliby przejść po powrocie dwutygodniową kwarantannę.
za:lfp.fr
reklama

Zabójcza kontra Chelsea na 1-0!

Havertz do Wernera, ten przebiega z piłkę lewym skrzydłem, zagrywa do Ziyecha i Marokańczyk pokonuje Oblaka! 1-0 dla Chelsea!

Lewandowski daje prowadzenie Bayernowi!

Bayern Monachium wychodzi na prowadzenie po rzucie karnym pewnie wykorzystanym przez Roberta Lewandowskiego! 1-0 dla "Bawarczyków"!

Bezczelny gol piętką Franco Vazqueza

Sevilla pokonała Elche 2-0, a ozdobą spotkania była bramka Franco Vazqueza, który pokonał Badię w niezwykle efektowny sposób!
reklama