reklama

Savić wylatuje z boiska za uderzenie Rudigera!

Savić nie wytrzymał w starciu z Antonio Rudigerem i podczas walki o piłkę przy rzucie rożnym wyjechał mu z łokcia w splot słoneczny... Arbiter to dostrzegł i postanowił wyrzucić Czarnogórca. Atletico gra w "10"!
reklama

Lazio łapie kontakt po golu Parolo

Parolo zmniejsza rozmiary porażki, ale w dwumeczu jest i tak 6-2 dla Bayernu...

Choupo-Moting podwyższa prowadzenie Bayernu

Choupo-Moting podwyższa prowadzenie Bayernu i jest już 2-0!

Wiadomość Joana Laporty do Leo Messiego

Wiadomość Joana Laporty do Leo Messiego
Spróbuję przekonać Leo do pozostania, wykorzystując fakt, że on tu jest. Wybacz Leo. Zrobię, co w mojej mocy. Będziemy szanować twoją decyzję, ale postaramy się ciebie przekonać. Gdyby ten stadion był pełny, gdy tu grasz, nie chciałbyś odchodzić. Wiesz, jaką darzę cię sympatią. Kocham cię i Barcelona cię kocha.
Joan Laporta za:fcbarca.com
reklama

Tymczasem w meczu Lazio z Bayernem...

Tymczasem w meczu Lazio z Bayernem...

Nieodgwizdany rzut karny po starciu Azpilicuety z Carrasco

W pierwszej połowie na Stamford Bridge mieliśmy sporą kontrowersję - Yannick Carrasco padł na ziemię w polu karnym po interwencji Azpilicuety, jednak arbiter postanowił nie odgwizdywać w tej sytuacji rzutu karnego... Dobra decyzja?

Arkadiusz Milik nie będzie mógł zagrać w meczu z Anglią!

Arkadiusz Milik nie będzie mógł zagrać w meczu z Anglią!
Władze francuskich lig profesjonalnych poinformowały, że zawodnicy występujący w Ligue 1 i Ligue 2 nie będą mogli zagrać w meczach reprezentacyjnych w krajach leżących poza Unią Europejską bądź Europejską Wspólnotą Gospodarczą. Sprawa ta bezpośrednio dotyczy Arkadiusza Milika, który co prawda będzie mógł zagrać w meczach z Andorą i Węgrami, jednak nie będzie mógł się udać na wyjazdowe spotkanie z Anglią. Z podobnym problemem zmagają się Krzysztof Piątek i Robert Lewandowski, którzy w myśl niemieckich przepisów po występie na Wyspach Brytyjskich musieliby przejść po powrocie dwutygodniową kwarantannę.
za:lfp.fr
reklama