reklama

Abidal zatrudniłby w Barcelonie Pochettino

Abidal zatrudniłby w Barcelonie Pochettino
Setien? Jako następcę Valverde brałem pod uwagę Mauricio Pochettino, Quique Setiena, Massimiliano Allegriego i Xaviego. Zatrudniliśmy Setiena, ale ja chciałem Pochettino. Powiedziałem zarządowi, że musimy sprowadzić najlepszego możliwego trenera. Był nim Pochettino. Ma dobrą filozofię gry, dobrą filozofię treningów, piłkarze go kochają. A że pracował w Espanyolu? To bez znaczenia. Wiedziałem, że istniał polityczny problem, ponieważ, w przypadku Pochettino, zarząd skupiał się na Espanyolu, a nie na kwestiach szkoleniowych. Wiele lat temu Mourinho powiedział, że Barcelona na zawsze pozostanie w jego sercu, a potem przejął Real Madryt. Tak już się dzieje w trakcie kariery, gdy pojawiają się różne sytuacje. Nie należy mieszać polityki z zawodowymi decyzjami. Jednak Barcelona jest wyjątkowym klubem, ma duży zarząd i wiele osób podejmuje decyzje.
Eric Abidal za:telegraph.co.uk
reklama

Zlatan wzruszył się na konferencji po pytaniu o rodzinę

Codziennie na Fangol.pl wchodzi tyle kibiców, co na 2 Stadiony Narodowe. Jesteś fanem piłki? Sprawdź nas. Autentyczne i unikalne emocje związane z piłką, tylko u nas. Z boiska do sieci.

Poważne problemy Kamila Wojtkowskiego!

Poważne problemy Kamila Wojtkowskiego!
W poniedziałek rano media poinformowały, że w weekend doszło do poważnego incydentu z udziałem piłkarza Jagiellonii Białystok, Kamilem Wojtkowskim. W niedzielę 23-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej, po czym zaczął uciekać przed ścigającymi go funkcjonariuszami policji. W efekcie ucieczki Wojtkowski rozbił samochód i uciekł z miejsca zdarzenia. W poniedziałek piłkarz samemu zgłosił się na policję, gdzie został zatrzymany i przesłuchany. Według nieoficjalnych informacji zawodnik Jagiellonii podczas niedzielnej ucieczki miał znajdować się pod wpływem środków odurzających. W sprawie Wojtkowskiego stanowisko zabrał jego pracodawca, publikując oświadczenie: - W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce minionej niedzieli z udziałem zawodnika naszego klubu, Zarząd Jagiellonii Białystok Sportowej Spółki Akcyjnej informuje, że jest w trakcie gromadzenia wszystkich niezbędnych informacji dotyczących przebiegu i skutków opisywanej w mediach sytuacji. Jednocześnie chcemy podkreślić, że Jagiellonia Białystok potępia takie zachowania i uważa je za rażące naruszenia zasad dyscypliny, na które nie ma miejsca w naszym Klubie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zajścia, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje - napisano w komunikacie.
za:onet.pl

Massimiliano Allegri wspomina pracę z Cristiano Ronaldo

Massimiliano Allegri wspomina pracę z Cristiano Ronaldo
Ronaldo jest człowiekiem, może popełniać błędy, ale niewielu potrafi w taki sposób uwalniać się od obrońców i nacierać na bramkę. Jego siła polega przede wszystkim na tym, że ma umysł zaprogramowany na wygrywanie. Zdobył pięć Złotych Piłek, zwyciężał w Lidze Mistrzów, ale każdego dnia potrafi znaleźć nową motywację. Piłkarze, którzy grają z Cristiano, muszą zrozumieć, że powinni pracować za niego. Biedny Mario Mandżukić biegał w tym jednym sezonie więcej niż w całej karierze.
Massimiliano Allegri za:football-italia.net
reklama

Tymczasem na treningu Bayernu Monachium...

Tymczasem na treningu Bayernu Monachium...

Haaland nie skupia się na porównaniach do CR7 i Messiego

Haaland nie skupia się na porównaniach do CR7 i Messiego
Ronaldo i Messi... nie trzeba nic więcej o nich mówić, to najlepsi piłkarze wszech czasów. Nadal są bardzo daleko. Media o tym piszą, porównują nas, ale ja nie skupiam się na takich rzeczach. Chcę poprawiać się każdego dnia.
Erling Haaland za:Cadena COPE

Reakcja ''Grosika'' na miłe słowa od Roberta Lewandowskiego

Reakcja ''Grosika'' na miłe słowa od Roberta Lewandowskiego
reklama