reklama

Choupo-Moting nie dostał powołania przez absurdalną pomyłkę

Choupo-Moting nie dostał powołania przez absurdalną pomyłkę
Kameruński Związek Piłki Nożnej skontaktował się ze mną, aby uzyskać informację, dlaczego Éric i Bayern nie odpowiedzieli na nadesłane powołanie. Zadzwoniłem niezwłocznie do klubu i otrzymałem z jego strony komunikat, że nie dostał żadnego dokumentu z Kamerunu. Wygląda na to, że powołanie zostało wysłane na zły adres mailowy. Dla mnie to oznaka brak profesjonalizmu. Jeśli wysyłasz powołania, to pamiętaj, aby skierować je na właściwy adres. Nie rozumiem, dlaczego teraz za całe zamieszanie winą miałbym zostać obarczony ja, klub czy sam Éric.
Camille Just Choupo-Moting, ojciec Erica za:TZ.de
reklama

Abidal zatrudniłby w Barcelonie Pochettino

Abidal zatrudniłby w Barcelonie Pochettino
Setien? Jako następcę Valverde brałem pod uwagę Mauricio Pochettino, Quique Setiena, Massimiliano Allegriego i Xaviego. Zatrudniliśmy Setiena, ale ja chciałem Pochettino. Powiedziałem zarządowi, że musimy sprowadzić najlepszego możliwego trenera. Był nim Pochettino. Ma dobrą filozofię gry, dobrą filozofię treningów, piłkarze go kochają. A że pracował w Espanyolu? To bez znaczenia. Wiedziałem, że istniał polityczny problem, ponieważ, w przypadku Pochettino, zarząd skupiał się na Espanyolu, a nie na kwestiach szkoleniowych. Wiele lat temu Mourinho powiedział, że Barcelona na zawsze pozostanie w jego sercu, a potem przejął Real Madryt. Tak już się dzieje w trakcie kariery, gdy pojawiają się różne sytuacje. Nie należy mieszać polityki z zawodowymi decyzjami. Jednak Barcelona jest wyjątkowym klubem, ma duży zarząd i wiele osób podejmuje decyzje.
Eric Abidal za:telegraph.co.uk

Zlatan wzruszył się na konferencji po pytaniu o rodzinę

Codziennie na Fangol.pl wchodzi tyle kibiców, co na 2 Stadiony Narodowe. Jesteś fanem piłki? Sprawdź nas. Autentyczne i unikalne emocje związane z piłką, tylko u nas. Z boiska do sieci.

Poważne problemy Kamila Wojtkowskiego!

Poważne problemy Kamila Wojtkowskiego!
W poniedziałek rano media poinformowały, że w weekend doszło do poważnego incydentu z udziałem piłkarza Jagiellonii Białystok, Kamilem Wojtkowskim. W niedzielę 23-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej, po czym zaczął uciekać przed ścigającymi go funkcjonariuszami policji. W efekcie ucieczki Wojtkowski rozbił samochód i uciekł z miejsca zdarzenia. W poniedziałek piłkarz samemu zgłosił się na policję, gdzie został zatrzymany i przesłuchany. Według nieoficjalnych informacji zawodnik Jagiellonii podczas niedzielnej ucieczki miał znajdować się pod wpływem środków odurzających. W sprawie Wojtkowskiego stanowisko zabrał jego pracodawca, publikując oświadczenie: - W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce minionej niedzieli z udziałem zawodnika naszego klubu, Zarząd Jagiellonii Białystok Sportowej Spółki Akcyjnej informuje, że jest w trakcie gromadzenia wszystkich niezbędnych informacji dotyczących przebiegu i skutków opisywanej w mediach sytuacji. Jednocześnie chcemy podkreślić, że Jagiellonia Białystok potępia takie zachowania i uważa je za rażące naruszenia zasad dyscypliny, na które nie ma miejsca w naszym Klubie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zajścia, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje - napisano w komunikacie.
za:onet.pl
reklama

Massimiliano Allegri wspomina pracę z Cristiano Ronaldo

Massimiliano Allegri wspomina pracę z Cristiano Ronaldo
Ronaldo jest człowiekiem, może popełniać błędy, ale niewielu potrafi w taki sposób uwalniać się od obrońców i nacierać na bramkę. Jego siła polega przede wszystkim na tym, że ma umysł zaprogramowany na wygrywanie. Zdobył pięć Złotych Piłek, zwyciężał w Lidze Mistrzów, ale każdego dnia potrafi znaleźć nową motywację. Piłkarze, którzy grają z Cristiano, muszą zrozumieć, że powinni pracować za niego. Biedny Mario Mandżukić biegał w tym jednym sezonie więcej niż w całej karierze.
Massimiliano Allegri za:football-italia.net

Tymczasem na treningu Bayernu Monachium...

Tymczasem na treningu Bayernu Monachium...

Haaland nie skupia się na porównaniach do CR7 i Messiego

Haaland nie skupia się na porównaniach do CR7 i Messiego
Ronaldo i Messi... nie trzeba nic więcej o nich mówić, to najlepsi piłkarze wszech czasów. Nadal są bardzo daleko. Media o tym piszą, porównują nas, ale ja nie skupiam się na takich rzeczach. Chcę poprawiać się każdego dnia.
Erling Haaland za:Cadena COPE
reklama