reklama

Idealne boisko w Budapeszcie

Idealne boisko w Budapeszcie
reklama

Braithwaite na mega luzie strzela na 1:0!

Martin Braithwaite niczym brazylijski Ronaldo! Urwał się izraelskiej defensywie, a potem podcineczką to wykończył! 1:0 dla Danii!

Nieudana interwencja bułgarskiego bramkarza i... 3:0!

Szykuje się prawdziwy pogrom! Po 13. minutach Szwajcaria prowadzi już 3:0! Shaqiri zagrał w pole karne, Iliev nie popisał się interwencją i Zuber dobił z bliska.

Seferović ładnie zabrał się z piłką i strzelił na 2:0

Szwajcaria jedzie dalej! Już jest 2:0!
reklama

Breel Embolo głową na 1:0

Szwajcaria bardzo szybko objęła prowadzenie w meczu z Bułgarią! Główka Embolo i mamy 1:0!

Euromaniacy #1 - wszystko, co musisz wiedzieć przed meczami z Węgrami, Andorą i Anglią

Do meczu Polaków niecałe 3 godziny! Chłopaki z kanału "Z piłką na Ty" wystartowali z nową serią o nadchodzącym Euro - Euromaniacy. Warto sprawdzić!
źródło:youtube.com

Legenda węgierskiej piłki typuje wyrównany mecz

Legenda węgierskiej piłki typuje wyrównany mecz
Moim zdaniem różnica między Węgrami a Polską jest niewielka. Według mnie te zespoły są na zbliżonym poziomie. Wyobrażam sobie, że mecz będzie "na styku", a o wyniku może zadecydować jedna bramka. Zarówno 1:0 dla Polski, albo dla Węgier, ale i remis - wszystko jest realne. Jeśli Węgrzy będą dobrze przygotowani, to wcale nie stoją na straconej pozycji. Jeśli zagrają bardzo zespołowo, a to potrafią, to nie muszą przegrać. To dobry zespół, piłkarze są w odpowiednim wieku. Nie są starzy, ale już doświadczeni. Uważam, że nasza piłka idzie do przodu. W tej grupie nie stoimy na straconej pozycji. Awansowaliśmy na EURO 2016 i EURO 2020. Mundial 2022 byłby piękną kontynuacją i dowodem na progres.
Gabor Kiraly za:sportowefakty.wp.pl, wywiad piotra koźmińskiego
reklama