reklama

Były lekarz reprezentacji wierzy we wcześniejszy powrót Lewandowskiego

Były lekarz reprezentacji wierzy we wcześniejszy powrót Lewandowskiego
Czas absencji podany przez PZPN i Bayern się różnią, ale to nie tak, że diagnozy się wykluczają. Przy określaniu, przez jak długi czas piłkarz nie będzie grał, bezpieczniej nieco wydłużyć ten okres, bo zawsze lepiej, jeśli zawodnik wraca szybciej, niż gdy ta absencja staje się dłuższa niż pierwotnie zakładano. Patrząc na specyfikę urazu, uważam, że wróci na boisko szybciej i na pewno nie będzie się leczył cztery tygodnie. Z tego, co słyszałem, nie jest to jakiś rozległy uraz. Zwykle kluby podają dziś absolutnie maksymalny czas absencji zawodnika. Rozciąga się małą kurtynę, choćby po to, by przeciwnicy nie do końca wiedzieli, kiedy rywal znów pojawi się na boisku. Doktor Jacek Jaroszewski z reprezentacji Polski ocenił, że nie jest bardzo źle. Poza tym Bayern też ma lekarzy światowej klasy i myślę, że Lewandowski może być do dyspozycji trenera niedługo po spotkaniu z Lipskiem. Niewykluczone, że wykuruje się na spotkanie z Paris Saint-Germain.
Stanisław Machowski za:Onet Sport
reklama

Lucas Torreira z powodów rodzinnych chce wrócić do Ameryki Południowej

Lucas Torreira z powodów rodzinnych chce wrócić do Ameryki Południowej

Mecze w TV: 2 Kwietnia 2021

18 :30Eleven Sports 1
Barnsley vs Reading
Championship
21 :00Eleven Sports 1
Birmingham vs Swansea
Championship
21 :00CANAL+ Sport
Levante vs Huesca
La Liga

IDZIEMY, BY WYGRYWAĆ. Kulisy meczu Anglia – Polska (2:1)

Przed Wami spotkanie z Anglią „od kuchni” – z wnętrza reprezentacji Polski.
źródło:youtube.com
reklama

To Perez nie puścił Jamesa do Atletico?

To Perez nie puścił Jamesa do Atletico?
Miałem już wszystko uzgodnione z Atletico, ale Real Madryt nie pozwolił mi odejść. Rozmawiałem z ''Cholo" i powiedział mi, że dla niego jestem mega ważnym graczem. Transfer był prawie dopięty. Dlaczego do tego nie doszło? Musicie zapytać Florentino.
James Rodriguez za: Matteo Moretto na Twitterze

Jan Tomaszewski zaorał Paulo Sousę za mecz z Anglią!

Jan Tomaszewski zaorał Paulo Sousę za mecz z Anglią!
To porażka na własne życzenie! Mamy lepszych piłkarzy od Anglików! To będzie słodką tajemnicą selekcjonera, dlaczego tak pokierował zespołem. Dla mnie to skandal. Może wam opowiadać bzdury, że za nisko grali Rybus i Bereszyński, że nie byli wahadłowymi. Panie Sousa, powtarzam panu: Rybus i Bereszyński są obrońcami! Przegraliśmy ze słabiutką Anglią na własne życzenie. Nie wiem dlaczego wypuścił Helika. A ten zrobił karnego. Anglicy nas ośmieszali do przerwy, bo na trzech naszych było pięciu ich. Zamiast Piątka, który jest beznadziejny i w klubie i reprezentacji, wyszedł skrzydłowy, gralibyśmy jak równy z równym. Na Boga! Czemu my się boimy jakichś Anglików! Oni grają bardzo słabo, więc to żenujące, że daliśmy się ograć. Nie mogę zrozumieć, jak to jest możliwe, że Jóźwiak nie gra? Z Węgrami i Andorą grał kapitalnie. Panie Sousa, wytłumacz mi to pan. Dlaczego najlepszy zawodnik wchodzi z ławki rezerwowych.
Jan Tomaszewski za:sport.se.pl

Harry Maguire wskazujący na różne rzeczy

Harry Maguire wskazujący na różne rzeczy
Tutaj akurat Maguire wskazuje na swojego wczorajszego gola z Polską. Niestety... :(
reklama