reklama

Filozofia życiowa Kyliana Mbappe

Filozofia życiowa Kyliana Mbappe
Wiara we własne możliwości jest ważna, ponieważ nikt nie zmotywuje cię tak dobrze jak ty sam, gdy będziesz w trudnej sytuacji. Musisz umieć przekonać siebie, że jesteś w stanie obalić góry. Kiedy poczujesz się źle, to nikt nie przyjdzie do twojego domu i nie powie ci, że jesteś w stanie to pokonać. Tylko ty i twój sposób myślenia jesteście w stanie to zrobić. Musisz sobie uświadomić, że potrafisz robić wielkie rzeczy. Za każdym razem, gdy wychodzę na boisko, powtarzam sobie, że jestem najlepszy, mimo że grałem na tych samych murawach co Leo Messi i Cristiano Ronaldo. Oni są lepszymi piłkarzami niż ja, zrobili milion razy więcej rzeczy, ale w mojej głowie powtarzam sobie, że to ja jestem najlepszy, bo w ten sposób pozbywam się ograniczeń i staram się dawać z siebie wszystko.
Kylian Mbappe za:goal.com
reklama

Długo na to czekaliśmy

Długo na to czekaliśmy

"Polski" mecz w Serie B

Messi nie chciał dać koszulki McTominayowi

Messi nie chciał dać koszulki McTominayowi
Gdy graliśmy z Barceloną w 2019 roku, Chris Smalling uderzył Leo Messiego łokciem i rozbił mu nos. Myślał, że zrobiłem to ja. Po meczu poprosiłem Sergio Romero, żeby załatwił mi jego koszulkę. Wrócił do mnie i powiedział, że Messi nie chce mi dać koszulki, bo myśli, że to ja go uderzyłem. Zaprzeczyłem. Udało się i teraz mam jego koszulkę w sypialni.
Scott McTominay za:@espnfc
reklama

Trzeba się nawadniać ;)

Trzeba się nawadniać ;)

Tuchel odmówił komentarza ws. Aguero

Tuchel odmówił komentarza ws. Aguero
Czy sprowadzimy Aguero? To taki sam przypadek jak z Haalandem. Mamy wielki szacunek do Manchesteru City. Nie trzeba nic mówić o samym Aguero, to piłkarz klasy światowej. Uczestniczymy jednak w kilku tych samych rozgrywkach co City, więc nie mam zamiaru dyskutować o ich piłkarzach.
Thomas Tuchel za:@fabrizioromano

Absurdalna akcja w meczu Barnsley - Reading

Autorem niecelnego strzału jest Lucas Joao z Reading ;)
reklama