reklama

Quagliarella lobuje Donnarummę z 25 metrów!

Theo Hernandez praktycznie podaje piłkę do Fabio Quagliarelli, a doświadczony Włoch uderza bez przyjęcia i jest 0-1 dla Sampdorii!
reklama

Szczere słowa Kędziory o braku powołania

Szczere słowa Kędziory o braku powołania
Nawet przez chwilę nie pomyślałem, że mogę nie pojechać na reprezentację. Niestety, plany się zmieniły. Chwilę przed oficjalnymi powołaniami rozmawiałem z trenerem Sousą przez telefon. To nie było nic przyjemnego, bo od drużyny U-16 zawsze jeździłem na reprezentację, jeżeli tylko byłem zdrowy. Szczerze mówiąc mało grałem w systemie z trzema obrońcami, ale jeżeli miałbym wybierać, to mógłbym występować jako półprawy stoper i wahadłowy. Myślę, że za kilka lat będę już środkowym obrońcą, taki mam plan w głowie. Zaczynałem karierę na tej pozycji, a dopiero później przestawili mnie na bok. Jest to dla mnie dziwna sytuacja, trudno mi się w tym odnaleźć. Nie ma co składać broni, trzeba walczyć, pokazać się z jak najlepszej strony, żeby później spojrzeć w lustro i najwyżej powiedzieć: „nic więcej nie mogłem zrobić, taka jest decyzja trenera”.
Tomasz Kędziora za:''Foot Truck''

Skład Sampdorii na mecz z AC Milanem

Skład Sampdorii na mecz z AC Milanem

Skład AC Milanu na mecz z Sampdorią

Skład AC Milanu na mecz z Sampdorią
reklama

Dziś 1000. mecz Realu pod rządami Florentino Pereza

Dziś 1000. mecz Realu pod rządami Florentino Pereza

Rivaldo woli w Barcelonie Aguero zamiast Haalanda

Rivaldo woli w Barcelonie Aguero zamiast Haalanda
Sprowadzenie za darmo Sergio Aguero może być dla FC Barcelony wielkim sukcesem. On ma dobre relacje z Leo Messim, a ponieważ w klubie brakuje Luisa Suareza, mógłby od razu wskoczyć do pierwszej jedenastki. Jego przybycie może również pomóc Joanowi Laporcie w przekonaniu Messiego do pozostania w drużynie. Ronald Koeman najwyraźniej nie do końca się z tym zgadza, ponieważ jest bardziej skoncentrowany na odmłodzeniu składu "Barcy", to jego priorytet. Ale byłaby to świetna okazja do wzmocnienia zespołu bez wydawania dużych pieniędzy. Mówi się, że Memphis Depay i Erling Haaland rozmawiają z klubem. Ale sprowadzenie tego drugiego będzie dużo kosztować. Koeman powinien dokładnie to rozważyć, zwłaszcza gdy mówimy o piłkarzu o jakości Aguero. Haaland to wielki talent, który ma przed sobą świetlaną przyszłość, ale jego sprowadzenie to ogromna inwestycja. Nie jestem pewien, czy Barcelona ma taką kwotę, bo przeżywa ogromne problemy finansowe.
Rivaldo za:Betfair

Strategia Realu Madryt na pozyskanie Haalanda

Strategia Realu Madryt na pozyskanie Haalanda
Mino Raiola i Alf-Inge Haaland, ojciec Erlinga, ruszyli w ''trasę'' po największych europejskich klubach, by rozpoznać teren przed ewentualnym transferem młodego napastnika BVB. Agent i ojciec piłkarza najpierw udali się do Barcelony, później do Madrytu, a na końcu do Anglii, gdzie odwiedzili Manchester i Liverpool. Hiszpańskie media podają, że dla samego Haalanda wymarzonym kierunkiem pozostaje Real Madryt i wprost nie może się doczekać gry w białych barwach. Problemem przy transferze może być jednak postawa ''Królewskich''. Florentino Perez poinformował przedstawicieli Haalanda, że nie zamierza brać udziału w licytacji między największymi klubami i jeśli będzie chciał pozyskać Norwega, będzie negocjować bezpośrednio z Borussią Dortmund. Real Madryt ponadto nie zamierza wydawać na napastnika pieniędzy rzędu 150 mln €, gdyż te są zarezerwowane na sprowadzenie Kyliana Mbappe.
za:as.com
reklama