reklama

Thiago Silva wylatuje z boiska w meczu z WBA!

Thiago Silva otrzymał drugą żółtą kartkę w kontrowersyjnych okolicznościach - Brazylijczyk próbując zablokować strzał Yokuslu, wjechał w jego nogi. Arbiter uznał, że piłkarz Chelsea zasłużył na drugą żółtą kartkę i "The Blues" grają w dziesiątkę!
reklama

Pulisic dobija strzał Alonso z rzutu wolnego

1-0 dla Chelsea po trafieniu Christiana Pulisicia!

Skład Napoli na mecz z Crotone

Skład Napoli na mecz z Crotone

Skład West Bromu na mecz z Chelsea

Skład West Bromu na mecz z Chelsea
reklama

Skład Chelsea na mecz z West Bromem

Skład Chelsea na mecz z West Bromem

Quagliarella lobuje Donnarummę z 25 metrów!

Theo Hernandez praktycznie podaje piłkę do Fabio Quagliarelli, a doświadczony Włoch uderza bez przyjęcia i jest 0-1 dla Sampdorii!

Szczere słowa Kędziory o braku powołania

Szczere słowa Kędziory o braku powołania
Nawet przez chwilę nie pomyślałem, że mogę nie pojechać na reprezentację. Niestety, plany się zmieniły. Chwilę przed oficjalnymi powołaniami rozmawiałem z trenerem Sousą przez telefon. To nie było nic przyjemnego, bo od drużyny U-16 zawsze jeździłem na reprezentację, jeżeli tylko byłem zdrowy. Szczerze mówiąc mało grałem w systemie z trzema obrońcami, ale jeżeli miałbym wybierać, to mógłbym występować jako półprawy stoper i wahadłowy. Myślę, że za kilka lat będę już środkowym obrońcą, taki mam plan w głowie. Zaczynałem karierę na tej pozycji, a dopiero później przestawili mnie na bok. Jest to dla mnie dziwna sytuacja, trudno mi się w tym odnaleźć. Nie ma co składać broni, trzeba walczyć, pokazać się z jak najlepszej strony, żeby później spojrzeć w lustro i najwyżej powiedzieć: „nic więcej nie mogłem zrobić, taka jest decyzja trenera”.
Tomasz Kędziora za:''Foot Truck''
reklama