Thomas Tuchel skomentował porażkę z West Bromwich

Po czerwonej kartce nie potrafiliśmy poradzić sobie z sytuacją. Nie umieliśmy przystosować się do niej. Nie wiem dlaczego, ale tak było. Przed przerwą łatwo straciliśmy dwa gole. W drugiej połowie co mogło pójść nie tak, poszło nie tak. Każdy ich strzał kończył się golem. Musimy zaakceptować wyraźną porażkę. Mam nadzieję, że będzie to wielka pobudka dla wszystkich, łącznie ze mną. Żółte kartki Thiago nie były jego błędami. Zdarzyły się nam rażące pomyłki przed nimi. Wszyscy jesteśmy za to odpowiedzialni. Notowaliśmy dzisiaj zbyt wiele łatwych strat. Musimy odpowiednio zareagować na to, co się stało. To konieczne. Taki jest sport. Jest tego sporo, ale musimy to wszystko przetrawić. Nie spodziewałem się, że coś takiego się nam przydarzy. Teraz musimy otrząsnąć się i wziąć się do roboty.
Thomas Tuchel za:Sky Sports

Neymar zaatakował Djalo w drodze do tunelu

PSG przegrało z Lille 0-1, a w końcówce spotkania z boiska wylecieli zarówno Neymar, jak i Djalo. Brazylijczyk w drodze do szatni zaczął prowokować i zaczepiać zawodnika Lille i zrobiło się na tyle nieprzyjemnie, że musiała interweniować ochrona obiektu...

Skład Arsenalu na mecz z Liverpoolem

Skład Liverpoolu na mecz z Arsenalem

Neymar kolekcjonuje w tym sezonie czerwone kartki

Gabriel Jesus ustala wynik meczu z Leicester City!

Dwójkowa akcja Jesusa i Sterlinga i ten pierwszy trafia do bramki Leicester City. 0-2 dla "The Citizens"!

Techniczny strzał Mendy'ego na 0-1!

Benjamin Mendy nawinął defensora Leicester City i bardzo ładnie zmieścił piłkę przy prawym słupku bramki Schmeichela! 0-1 dla Manchesteru City!