reklama

Bombowa główka Diogo Joty na 0-1!

Portugalczyk wyskoczył najwyżej do dośrodkowania Alexander-Arnolda i mocnym strzałem głową pokonał Bernda Leno. 0-1 dla Liverpoolu!
reklama

Lukaku otwiera wynik meczu z Bologną

Romelu Lukaku pokonuje Ravaglię i jest 0-1 dla Interu Mediolan!

Nowa stylówa Alissona

Nowa stylówa Alissona

Skład Realu Sociedad na finał Pucharu Króla

Skład Realu Sociedad na finał Pucharu Króla
reklama

Manuel Neuer próbował naprawić siatkę... ręcznikiem

Hitowe starcie RB Lipsk z Bayernem Monachium opóźniło się o kilka minut, ponieważ siatka bramki Manuela Neuera miała w jednym miejscu dziurę. Golkiper chciał pomóc w załatwieniu problemu i postanowił użyć do naprawy... swojego ręcznika. Sędziowie nie podzielili jednak tego pomysłu i po prostu związali w inny sposób rozdartą siatkę.

Skład Athletiku Bilbao na finał Pucharu Króla

Skład Athletiku Bilbao na finał Pucharu Króla

Thomas Tuchel skomentował porażkę z West Bromwich

Thomas Tuchel skomentował porażkę z West Bromwich
Po czerwonej kartce nie potrafiliśmy poradzić sobie z sytuacją. Nie umieliśmy przystosować się do niej. Nie wiem dlaczego, ale tak było. Przed przerwą łatwo straciliśmy dwa gole. W drugiej połowie co mogło pójść nie tak, poszło nie tak. Każdy ich strzał kończył się golem. Musimy zaakceptować wyraźną porażkę. Mam nadzieję, że będzie to wielka pobudka dla wszystkich, łącznie ze mną. Żółte kartki Thiago nie były jego błędami. Zdarzyły się nam rażące pomyłki przed nimi. Wszyscy jesteśmy za to odpowiedzialni. Notowaliśmy dzisiaj zbyt wiele łatwych strat. Musimy odpowiednio zareagować na to, co się stało. To konieczne. Taki jest sport. Jest tego sporo, ale musimy to wszystko przetrawić. Nie spodziewałem się, że coś takiego się nam przydarzy. Teraz musimy otrząsnąć się i wziąć się do roboty.
Thomas Tuchel za:Sky Sports
reklama