reklama

Za to zachowanie Małecki wyleciał z Zagłębia Sosnowiec

Za to zachowanie Małecki wyleciał z Zagłębia Sosnowiec
Powiedziałem, że czy mu się to podoba, czy nie, jestem jego trenerem. I jeśli mu to nie pasuje, to niech zmieni klub. Po tych słowach Patryk mnie odepchnął, zaczął wyzywać, chciał mnie bić. Matko Perdjić go odpychał. Miał pecha, bo może by się to rozeszło, ale akurat obok byli włodarze klubu, bo wiadomo – było zwycięstwo, wszyscy przyszli do szatni. Jeśli Matko Perdjić by go nie trzymał, to pewnie by mnie uderzył. Znając jego temperament, widząc, w jaką furię wpadł, pewnie by tak było. Wszedłem do szatni i mówię do „Małego”: mamy ten sam herb na koszulce, musimy się szanować. Czy ci się podoba, czy nie, jestem twoim trenerem. Patryk nie rozmawiał, zaczął mnie wyzywać: roz***us, konfitura, frajer, c**a, pedał. Stałem w szatni, zszokowało mnie to, bo nie jestem żadną z tych osób. Ale jestem tylko asystentem trenera, co mogłem zrobić?
Szymon Janczyk, asystent trenera Zagłębia Sosnowiec za:weszlo.com
reklama

Reakcja Haalanda na Etihad Stadium

Wczoraj Erling Haaland po raz pierwszy pojawił się na Etihad Stadium, by odbyć trening przez starciem z Manchesterem City. Reakcja Norwega była jednoznaczna - ''I'ts beautiful!''.

OFICJALNIE: Dariusz Żuraw zwolniony z Lecha Poznań!

OFICJALNIE: Dariusz Żuraw zwolniony z Lecha Poznań!
Lech Poznań poinformował w oficjalnym komunikacie o rozwiązaniu umowy z Dariuszem Żurawiem. 48-letni szkoleniowiec prowadził ''Kolejorza'' od ponad dwóch lat, zdobywając w tym czasie wicemistrzostwo Polski oraz awansując w dobrym stylu do fazy grupowej Ligi Europy. W obecnym sezonie lechici spisują się jednak poniżej oczekiwań i w ligowej tabeli po 23 kolejkach zajmują dopiero 10. miejsce. Nazwisko nowego szkoleniowca zostanie ogłoszone w ciągu kilku najbliższych dni.
za:lechpoznan.pl

Ambitny cel Kamila Jóźwiaka

Ambitny cel Kamila Jóźwiaka
Jestem zadowolony z tego, co pokazałem w reprezentacji. W każdym z trzech meczów zaznaczyłem obecność na boisku. Z Węgrami gol i asysta, z Andorą asysta, a z Anglikami też nie było źle. Grałem na piłkarzy, którzy są warci 60-70 milionów funtów, ale nie miałem kompleksów. Tak naprawdę, z całego sezonu reprezentacyjnego jestem zadowolony. Generalnie to, co pokazałem w zespole narodowym, było według mnie na plus, natomiast mam nadzieję, że to dopiero początek. Mój cel jest jasny: pierwszy skład na EURO.
Kamil Jóźwiak za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Mecze w TV: 6 Kwietnia 2021

21 :00Polsat Sport P1
Real Madryt vs Liverpool
Liga Mistrzów
21 :00Polsat Sport P2
Manchester City vs Borussia Dortmund
Liga Mistrzów

Mega ważny gol Dembele

Mega ważny gol Dembele

Sytuacja punktowa w czołówce La Liga

Sytuacja punktowa w czołówce La Liga
reklama