reklama

Valencia odpowiedziała na oświadczenie Cali

Valencia odpowiedziała na oświadczenie Cali
Valencia CF jest głęboko rozczarowana oświadczeniem piłkarza Cadiz Juana Cali, które zostało wydane we wtorek i w którym po upływie 48 godzin od zdarzenia zaprzecza, że obraził na tle rasistowski Mouctara Diakhaby'ego. Cala przegapił okazję do przyznania się do błędu i przeproszenia naszego piłkarza. Zamiast to zrobić, zaatakował Diakhaby'ego i inne osoby związane z Valencią. Pragniemy powtórzyć, że wierzymy naszemu piłkarzowi i całkowicie go wspieramy. Po groźbach ze strony Cali prezydent Anil Murthy i Mouctara Diakhaby podtrzymują chęć walki do samego końca, gdziekolwiek to konieczne, dla dobra futbolu i całego społeczeństwa. Valencia CF nie przestanie walczyć o usunięcie rasizmu ze świata piłki nożnej.
oficjalny komunikat Valencii za:valenciacf.com
reklama

Gundogan porównał Bundesligę do Premier League

Gundogan porównał Bundesligę do Premier League
Chciałbym, żeby w perspektywie kilku najbliższych lat, Borussia Dortmund i RB Lipsk były w stanie rywalizować z Bayernem Monachium. Jeśli monachijczycy wciąż będą utrzymywać taką przewagę nad resztą stawki, to Bundesliga w dłuższej perspektywie może stać się mniej atrakcyjna dla zagranicznych kibiców. Myślę, że Premier League jest ligą o większej jakości, szczególnie jeśli chodzi o drużyny ze środka tabeli. Z kolei najmocniejsze kluby od długiego czasu pracują z najlepszymi trenerami na świecie.
Ilkay Gundogan za:en.as.com

Kolejne osłabienie Bayernu przed meczem z PSG

Kolejne osłabienie Bayernu przed meczem z PSG
Serge Gnabry otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i nie będzie mógł wystąpić w środowym meczu z PSG, poinformował Bayern Monachium w oficjalnym komunikacie. 25-letni skrzydłowy czuje się dobrze i przebywa w domowej izolacji.
za:fcbayern.com

Skorża nie poprowadzi Lecha w meczu z Legią?

Skorża nie poprowadzi Lecha w meczu z Legią?
reklama

Największy wygrany marcowego zgrupowania reprezentacji Polski

Największy wygrany marcowego zgrupowania reprezentacji Polski
Bereszyński to bardzo pozytywny chłopak, wiemy to nie od dziś! Z kolei Jóźwiak nawet w Anglii pokazał, że drużyna może inaczej grać - wyżej. Natomiast dla mnie największym wygranym tego zgrupowania jest Piątkowski. Gdyby Piątkowski nie miał koronawirusa, zagrałby na Wembley z Glikiem i Bednarkiem. Na treningach był pozytywnie oceniany przez kolegów. Starsi piłkarze czują, kto co potrafi.
Zbigniew Boniek za:Prawda Futbolu

Mała prowokacja Barcelony przed ''El Clasico''

Mała prowokacja Barcelony przed ''El Clasico''
Codziennie na Fangol.pl wchodzi tyle kibiców, co na 2 Stadiony Narodowe. Jesteś fanem piłki? Sprawdź nas. Autentyczne i unikalne emocje związane z piłką, tylko u nas. Z boiska do sieci.

Asystent Juergena Kloppa wychwala młodych polskich piłkarzy

Asystent Juergena Kloppa wychwala młodych polskich piłkarzy
Mateusz Musiałowski nie zapukał do drzwi, tylko je wyważył. Co za talent. Cały czas szuka czegoś nowego w ataku. Potrafi wykorzystać najmniejszą lukę, by stworzyć sytuację. Jakość nie potrzebuje dużych przestrzeni. Są tacy młodzi piłkarze, którzy od razu zostają docenieni w pierwszej drużynie. Tak się stało z Mateuszem. Za to Jakub Ojrzyński ma mentalność zwycięzcy. W Liverpoolu jest zawsze miejsce dla ludzi z taką pasją do piłki. W futbolu wielkie rzeczy rodzą się wtedy, gdy piłkarz zaczyna widzieć, jak jego umiejętności można wtopić w zespół. Na tym polega wychowywanie piłkarzy. Bardzo dbamy z Juergenem o tę wewnątrzklubową drogę piłkarzy do pierwszej drużyny. Mateusz i Jakub mogli ostatnio dużo potrenować z Salahem, Firmino, Fabinho, Trentem. Takie talenty potrzebują idoli. Przykład działa na nich lepiej niż krytyka. Czekamy, aż ich talent się połączy z doświadczeniem. Chcieliśmy, żeby przekonali się podczas tych treningów, jakie są nasze wartości.
Pepijn Lijnders, asysten Juergena Kloppa za:sport.pl
reklama