Przed meczem z Liverpoolem Toni Kroos rozmawiał z bratem o 2. Bundeslidze

Możesz zadzwonić do Toniego na pięć minut przed finałem mistrzostw świata i sobie z nim pogadać. Na 20 minut przed meczem z Liverpoolem rozmawialiśmy o spotkaniu Osnabruck z Regensburgiem. To był mecz w drugiej lidze, który dopiero się skończył. To był dla nas najlepszy wynik (Felix jest piłkarzem walczącego o utrzymanie w 2. Bundeslidze Eintrachtu Brunszwik). Jeśli dobrze mnie poinformowano to było 0:1. Powiedziałem mu, że remis nie byłby dla nas zły. Toni powiedział mi jednak, że lepiej, że przegrali, bo to ich jeszcze usztywni.

''Krycha'' skrytykował podejście niektórych piłkarzy reprezentacji

Nie chcę wracać do czasów sprzed kilku lat, kiedy cieszyliśmy się, że zagraliśmy ładny mecz i przegraliśmy. To nic nie daje. To samo odczułem po porażce z Anglią – że część zawodników była zadowolona, że fajnie zagraliśmy, itd. Ale nic nie zdobyliśmy!
Grzegorz Krychowiak za:sport.tvp.pl