reklama

Rozlosowany grupy turnieju piłkarskiego Igrzysk Olimpijskich

Rozlosowany grupy turnieju piłkarskiego Igrzysk Olimpijskich
reklama

Piłkarze Schalke uciekają przed kibicami

Po powrocie do Gelsenkirchen po meczu z Arminią, który przypieczętował spadek Schalke z Bundesligi, na piłkarzy czekała niemiła niespodzianka...

Piłkarze Schalke zaatakowani przez kibiców

Piłkarze Schalke zaatakowani przez kibiców
Piłkarze Schalke wracający do domów po meczu z Arminią Belefield byli atakowani fizycznie przez kibiców, potwierdził klub. Powodem agresji ze strony fanatyków był fakt, że po przegranej z Arminią klub z Gelsenkirchen stracił matematyczną szansę na utrzymanie w Bundeslidze. Sprawą napaści na piłkarzy zajmuje się już niemiecka policja.
za:kicker.de

Nie cieszmy się za wcześnie

Nie cieszmy się za wcześnie
reklama

Boniek apeluje o dalsze rozmowy

Boniek apeluje o dalsze rozmowy

Prędko tego nie powtórzą ;)

Prędko tego nie powtórzą ;)

Władze Arsenalu przyznają się do błędu

Władze Arsenalu przyznają się do błędu
Ostatnie dni po raz kolejny pokazały nam, jak głęboko sięgają uczucia żywione przez naszych kibiców na całym świecie do tego wspaniałego klubu i sportu, który kochamy. Nie trzeba było nam o tym przypominać, ale reakcja ze strony fanów dała nam czas na dalsze refleksje i głębokie przemyślenia. Nie było naszym zamiarem wywołanie takiego zamiesznia. Dostając zaproszenie do Superligi i nie mając żadnych gwarancji, nie chcieliśmy zostać w tyle bez zapewnienia ochrony Arsenalowi. W wyniku wysłuchania waszych argumentów wycofujemy się z Superligi. Popełniliśmy błąd i przepraszamy za niego. Wiemy, że przywrócenie zaufania w to, co próbujemy osiągnąć w klubie, zajmie trochę czasu, ale chcemy podkreślić, że decyzja o dołączeniu do Superligi była podyktowana chęcia zapewnienia ochrony kochanemu przez was Arsenalowi i wsparcia waszego ulubionego sportu poprzez większą solidarność i stabilność finansową. Stabilność to warunek konieczny, aby piłka nożna dalej się rozwijała i wciąż będziemy dążyć do jej osiągnięcia. System wymaga naprawy. Musimy współpracować, aby znaleźć rozwiązania, które chronią przyszłość piłki nożnej i wykorzystują niezwykłą siłę sportu, który sprawia, że siedzimy jak na szpilkach. Wiemy, że po ciężkich dwunastu miesiącach dla nas wszystkich, było to niezwykle niepokojące. Naszym celem zawsze jest podejmowanie działań dla dobra tego wspaniałego klubu, ochrona jego przyszłości i dalszy rozwój. W przypadku Superligi nie podjęliśmy właściwej decyzji, którą można w pełni zaakceptować.
oficjalne oświadczenie Arsenalu za:arsenal.com
reklama