reklama

Koeman zachowuje spokój w sprawie Superligi

Koeman zachowuje spokój w sprawie Superligi
reklama

Długo nie zagrzali miejsca w tym samolocie

Długo nie zagrzali miejsca w tym samolocie

Właściciel Liverpoolu przyznał się do błędu

Właściciel Liverpoolu przyznał się do błędu
Chcę przeprosić wszystkich kibiców Liverpoolu za zamieszanie, które wywołałem w ostatnich 48 godzinach. Trzeba jasno powiedzieć, że przy powstawaniu tego projektu nie liczono się ze zdaniem kibiców. W ciągu ostatnich dwóch dni wyraziliście swoje zdanie bardzo jasno. Słyszeliśmy was. Słyszałem was. Chcę przeprosić Jurgena, Billy'ego, piłkarzy, a także wszystkich, którzy ciężko pracują w Liverpoolu na to, aby nasi kibice mogli być dumni. Oni nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to, co się stało. Byli najbardziej zmieszani i niesprawiedliwie potraktowani. To boli najbardziej. Kochają wasz klub i każdego dnia pracują, żebyście mogli być z niego dumni. Wiem, że cała drużyna ma wiedzę, przywództwo i pasję konieczne do odbudowania zaufania i jest w stanie pomóc w rozwoju klubowi. Kiedy dziesięć lat temu wiązaliśmy się z Liverpoolem, marzyliśmy o tym samym co wy. Ciężko pracowaliśmy, aby ulepszyć wasz klub. Nasza praca nie jest skończona. Mamy nadzieję, że zrozumiecie, że nawet gdy popełniamy błędy, to robimy je w dobrej wierze. W tym przedsiewzięciu jednak was zawiedliśmy. Jeszcze raz przepraszam i biorę na siebie odpowiedzialność za wszystkie negatywne emocje, które pojawiły się w ostatnich dniach. To jest coś, czego nie zapomnę. Pokazuje to siłę, jaką mają dzisiaj kibice i powinni ją mieć dalej. Jeśli jest jakaś rzecz, którą uświadomiła nam ta straszna pandemia, to jest to fakt, jak kluczowi w każdym sporcie są kibice. Świadczy o tym każdy pusty stadion. To był niesamowicie trudny rok dla nas wszystkich, praktycznie nikt nie został w jakiś sposób dotknięty przez pandemię. To ważne, że piłkarska rodzina Liverpoolu pozostaje nienaruszona, aktywna i zaangażowana, co widzieliśmy w najdrobniejszych gestach płynących z całego świata.
John W Henry, właściciel Liverpoolu za:liverpoolfc.com

Lewandowski zapowiada powrót do gry!

Robert Lewandowski wrzucił na Instagrama filmik, na którym ciężko pracuje na powrót do formy z dopiskiem: "Do zobaczenia w sobotę!"
reklama

Już tylko oni trwają przy Superlidze

Już tylko oni trwają przy Superlidze

Lewandowski coraz bliżej powrotu do gry

Lewandowski coraz bliżej powrotu do gry

Atletico i Inter wypisują się z Superligi

Atletico i Inter wypisują się z Superligi
Atletico Madryt i Inter Mediolan to kolejne kluby, które wycofały się z Superligi. Oba kluby potwierdziły to w oficjalnych komunikatach. Atletico podkreśliło, że decyzja o rezygnacji z udziału w rozgrywkach została w głównej mierze podjęta dla dobra fanów, a piłkarze i sztab szkoleniowy przyjęli ją z zadowoleniem. Z kolei w oświadczeniu Interu można przeczytać, że na sercu drużyny z Mediolanu leży ciągły rozwój futbolu i klub jest gotowy na współpracę z odpowiednimi instytucjami, aby wypracować rozwiązanie zadowalające wszystkie zainteresowane strony.
za:en.atleticodemadrid.com, inter.it
reklama