reklama

Prezes Villarreal podsumował Pereza

Prezes Villarreal podsumował Pereza
Florentino Perez jest bardzo, bardzo, bardzo samolubnym człowiekiem, który myśli tylko o dobru Realu Madryt. My, w VIllarreal, nie potrzebujemy, aby ratował nasz klub.
Fernando Roig, prezes Villarreal za:@partidazocope
reklama

Koeman zachowuje spokój w sprawie Superligi

Koeman zachowuje spokój w sprawie Superligi

Długo nie zagrzali miejsca w tym samolocie

Długo nie zagrzali miejsca w tym samolocie

Właściciel Liverpoolu przyznał się do błędu

Właściciel Liverpoolu przyznał się do błędu
Chcę przeprosić wszystkich kibiców Liverpoolu za zamieszanie, które wywołałem w ostatnich 48 godzinach. Trzeba jasno powiedzieć, że przy powstawaniu tego projektu nie liczono się ze zdaniem kibiców. W ciągu ostatnich dwóch dni wyraziliście swoje zdanie bardzo jasno. Słyszeliśmy was. Słyszałem was. Chcę przeprosić Jurgena, Billy'ego, piłkarzy, a także wszystkich, którzy ciężko pracują w Liverpoolu na to, aby nasi kibice mogli być dumni. Oni nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to, co się stało. Byli najbardziej zmieszani i niesprawiedliwie potraktowani. To boli najbardziej. Kochają wasz klub i każdego dnia pracują, żebyście mogli być z niego dumni. Wiem, że cała drużyna ma wiedzę, przywództwo i pasję konieczne do odbudowania zaufania i jest w stanie pomóc w rozwoju klubowi. Kiedy dziesięć lat temu wiązaliśmy się z Liverpoolem, marzyliśmy o tym samym co wy. Ciężko pracowaliśmy, aby ulepszyć wasz klub. Nasza praca nie jest skończona. Mamy nadzieję, że zrozumiecie, że nawet gdy popełniamy błędy, to robimy je w dobrej wierze. W tym przedsiewzięciu jednak was zawiedliśmy. Jeszcze raz przepraszam i biorę na siebie odpowiedzialność za wszystkie negatywne emocje, które pojawiły się w ostatnich dniach. To jest coś, czego nie zapomnę. Pokazuje to siłę, jaką mają dzisiaj kibice i powinni ją mieć dalej. Jeśli jest jakaś rzecz, którą uświadomiła nam ta straszna pandemia, to jest to fakt, jak kluczowi w każdym sporcie są kibice. Świadczy o tym każdy pusty stadion. To był niesamowicie trudny rok dla nas wszystkich, praktycznie nikt nie został w jakiś sposób dotknięty przez pandemię. To ważne, że piłkarska rodzina Liverpoolu pozostaje nienaruszona, aktywna i zaangażowana, co widzieliśmy w najdrobniejszych gestach płynących z całego świata.
John W Henry, właściciel Liverpoolu za:liverpoolfc.com
reklama

Lewandowski zapowiada powrót do gry!

Robert Lewandowski wrzucił na Instagrama filmik, na którym ciężko pracuje na powrót do formy z dopiskiem: "Do zobaczenia w sobotę!"

Już tylko oni trwają przy Superlidze

Już tylko oni trwają przy Superlidze

Lewandowski coraz bliżej powrotu do gry

Lewandowski coraz bliżej powrotu do gry
reklama