Mbaye Diagne wyprowadza West Brom na prowadzenie!

Festiwal pomyłek w defensywie Aston Villi i Diagne trafia do siatki! 1-2 dla gości!

Nagelsmann następcą Flicka w Bayernie?

Athletic Bilbao na prowadzeniu w meczu z Atletico!

Już w 9. minucie spotkania Athletic wyprowadza skuteczną kontrę, którą wykańcza strzałem Alejandro Berenguer! 0-1 dla Athletiku!

Matheus Pereira doprowadza do remisu

Tym razem arbiter wskazuje na ''wapno'' w drugą stronę i West Bromwich staje przed szansą na remis! Do piłki ustawionej na 11. metrze podchodzi Matheus Pereira i atomowym strzałem trafia do siatki. 1-1!

Absurdalne sceny w La Liga - arbiter za wcześnie skończył mecz!

Sędzia meczu Granada - Sevilla zagapił się i mimo doliczenia czterech minut, zakończył spotkanie, gdy wybiła 93. minuta spotkania... Piłkarze Sevilli powoli zaczęli schodzić do szatni, ale zawodnicy i sztab trenerski Granady zainterweniowali i sędzia przyznał im rację. Piłkarze zostali zatem zawróceni na boisko i dograli ostatnią minutę :D