Trofeum za EURO 2020 upadło na wizji

Trofeum za wygranie EURO 2020 jest obecnie na ''tourne'' po krajach, w których będzie rozgrywany turniej. Obecnie prezentowane jest w Rumunii, gdzie... zostało uszkodzone podczas prezentacji na Arenie Narodowej. Gdy reporterka prowadziła program na żywo, nagle w panele stojące za nią uderzył mocny wiatr i wywrócił je na prowadzącą oraz stojące obok niej trofeum. Dziennikarce nic się nie stało, jednak samo trofeum wgniotło się w miejscu zderzenia z ziemią...

Ścisk w czołówce tabeli La Liga

Barcelona po przegranej Atletico i remisie Realu

Inigo Martinez daje Athletikowi prowadzenie!

Tylko kilka minut Atletico cieszyło się z remisu - w 86. minucie Inigo Martinez pokonuje Oblaka i jest 2-1 dla gospodarzy!

Stefan Savić doprowadza do remisu!

Atletico Madryt w końcu znalazło drogę do bramki Unaia Simona! W Bilbao mamy remis 1-1!

Już niedługo w Lidze Europy?

Bombowy rzut wolny Yilmaza w meczu z Lyonem!

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy meczu Lille z Lyonem do piłki ustawionej na 23. metrze podszedł Burak Yilmaz i tak przymierzył, że piłka zatrzepotała w okienku bramki gospodarzy!