reklama

Jakub Moder o języku angielskim w szatni Brighton

Jakub Moder o języku angielskim w szatni Brighton
To jest całkiem inny język niż to, czego uczyliśmy się w szkole. Wiadomo, umiem się dogadać i porozumieć. Czasami są problemy. Jak chłopaki z Anglii gadają między sobą, to czasami trudno jest nawet złapać pojedyncze słówka. Mamy asystenta trenera, który jest ze Szkocji. To nie jest w ogóle język angielski. To jest niesamowite, bo jego czasami w ogóle nie da się zrozumieć. Ja umiem się dogadać, nie mam problemu, by porozmawiać z kimś po angielsku. Na początku faktycznie było trudno, by zrozumieć, co chcą powiedzieć. Gdy nie rozumiesz, co ktoś powiedział do ciebie, to ciężko nawiązać konwersację. Teraz jest łatwiej. Jestem tu już cztery miesiące i można złapać trochę tego angielskiego. Do perfekcyjnego angielskiego, by swobodnie się porozumiewać z chłopakami czy trenerami, to potrzeba jeszcze trochę czasu. Żeby komunikatywnie pogadać, to nie mam problemu.
Jakub Moder za:newonce.sport
reklama

Mecze w TV: 26 Kwietnia 2021

18 :30Eleven Sports 1
Torino vs Napoli
Serie A
20 :00Eleven Sports 3
Benfica vs Santa Clara
Primeira Liga
20 :45Eleven Sports 1
Lazio vs AC Milan
Serie A
21 :00CANAL+ Sport
Leicester City vs Crystal Palace
Premier League
21 :00CANAL+ Sport 2
Eibar vs Real Sociedad
La Liga
22 :15Eleven Sports 2
Moreirense vs FC Porto
Primeira Liga

Trofeum za EURO 2020 upadło na wizji

Trofeum za wygranie EURO 2020 jest obecnie na ''tourne'' po krajach, w których będzie rozgrywany turniej. Obecnie prezentowane jest w Rumunii, gdzie... zostało uszkodzone podczas prezentacji na Arenie Narodowej. Gdy reporterka prowadziła program na żywo, nagle w panele stojące za nią uderzył mocny wiatr i wywrócił je na prowadzącą oraz stojące obok niej trofeum. Dziennikarce nic się nie stało, jednak samo trofeum wgniotło się w miejscu zderzenia z ziemią...
źródło:youtube.com

Ścisk w czołówce tabeli La Liga

Ścisk w czołówce tabeli La Liga
reklama

Barcelona po przegranej Atletico i remisie Realu

Barcelona po przegranej Atletico i remisie Realu

Inigo Martinez daje Athletikowi prowadzenie!

Tylko kilka minut Atletico cieszyło się z remisu - w 86. minucie Inigo Martinez pokonuje Oblaka i jest 2-1 dla gospodarzy!

Stefan Savić doprowadza do remisu!

Atletico Madryt w końcu znalazło drogę do bramki Unaia Simona! W Bilbao mamy remis 1-1!
reklama