reklama

Lukas Podolski ostro o Superlidze

Lukas Podolski ostro o Superlidze
Użyję mocnych słów: po ch... ta Superliga? Nie widzę w niej żadnego sensu. Mamy Ligę Mistrzów, Ligę Europy, mistrzostwa świata, Euro. Te dwie ostatnie imprezy co 4 lata. Futbol jest poukładany, więc po co przy tym grzebać, próbować zmieniać pod siebie, nie patrząc na innych? A mówiąc wprost: mając innych gdzieś?! Superliga to bezsensowny pomysł. Ona dla małych miała być całkowicie zamknięta. Wiadomo, że piłkę czasem trzeba zmieniać, ale nie tak jak to próbowali niektórzy teraz zrobić, wywołując bunt i robiąc to tylko w wąsko pojętym interesie. Piłka nożna jest dla wszystkich, a nie dla 20 klubów.
Lukas Podolski za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Julian Nagelsmann gotowy do objęcia Bayernu!

Julian Nagelsmann gotowy do objęcia Bayernu!
Według wielu niemieckich źródeł z Christianem Falkiem z ''Bildu'' na czele Julian Nagelsmann doszedł do pełnego porozumienia z władzami Bayernu Monachium w sprawie objęcia zespołu od nowego sezonu. Obecnie ''Bawarczycy'' negocjują z władzami RB Lipska w kwestii opłaty, jaką będą musieli zapłacić za przedwczesne rozwiązanie kontraktu z 33-letnim trenerem. Włodarze ekipy wicelidera Bundesligi żądają 30 milionów euro, jednak Bayern chce zbić tę sumę do 20 milionów.
za:bild.de

Kto skomentuje mecze Polaków na EURO 2020?

Kto skomentuje mecze Polaków na EURO 2020?
Mecze rozgrywanego w czerwcu i lipcu EURO 2020 będą transmitowane na antenie TVP. Według informacji Piotra Koźmińskiego z portalu ''WP Sportowe Fakty'' wiemy już, kto dokładnie będzie komentować spotkania Polaków. Inauguracyjny mecz ze Słowacją, który odbędzie się 14 czerwca w Sankt Petersburgu, przypadnie Mateuszowi Borkowi. Najciężej zapowiadający się mecz z Hiszpanią, który będzie rozegrany w Sewilli 19 czerwca, skomentuje Jacek Laskowski. Natomiast zamykające zmagania w fazie grupowej spotkanie ze Szwedami, na które Polacy wrócą do Sankt Petersburga, przypadnie doświadczonemu Dariuszowi Szpakowskiemu. Ten mecz odbędzie się 23 czerwca. Zaplanowany na 11 lipca finał również skomentuje Dariusz Szpakowski. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Wembley w Londynie.
za:sportowefakty.wp.pl

Smutna refleksja Moraty o rynku transferowym

Smutna refleksja Moraty o rynku transferowym
Wszyscy wiedzą, że z wielką chęcią zostałbym tu do końca życia, gdybym miał taką możliwość, ale taki już jest ten zawód. Piłka nożna to biznes, w większości przypadków my piłkarze nie mamy szczególnego wyboru, gdzie zagramy.
Alvaro Morata za:Sky Sport Italia
reklama

Hat-trick ''Chicharito'' w meczu z NY Red Bulls

LA Galaxy pokonało w zaciętym meczu NY Red Bulls 3-2, a wszystkie gole dla gospodarzy strzelił Javier Hernandez! ''Chicharito'' od początku sezonu jest w znakomitej formie i po dwóch kolejkach ma na koncie już pięć trafień!

Najlepsza ''XI'' 27. kolejki Ekstraklasy

Najlepsza ''XI'' 27. kolejki Ekstraklasy

Dwie legendy uhonorowane miejscem w ''Hall of Fame'' Premier League

Dwie legendy uhonorowane miejscem w ''Hall of Fame'' Premier League
reklama