reklama

Jesse March zastąpi Nagelsmanna w Lipsku

Jesse March zastąpi Nagelsmanna w Lipsku
reklama

Thomas Tuchel podsumował pudło Wernera

Thomas Tuchel podsumował pudło Wernera
Werner zmarnował wielką szansę z West Hamem, teraz zrobił to też tutaj. To nie pomaga, ale nie będziemy też ciągle tego żałować czy płakać z tego powodu. Tak po prostu jest. Są miliony ludzi, którzy muszą radzić sobie z trudniejszymi problemami. To dobra rzecz w sporcie - jutro nikogo nie będzie to już obchodzić. W tamtej chwili byliśmy źli, było nam smutno. To normalne. Werner jest zły, rozczarowany. Jutro ma dzień wolny, ale kolejnego musi podnieść głowę i pracować.
Thomas Tuchel za:goal.com

Kibice wracają na trybuny!

Kibice wracają na trybuny!
Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej ogłosił, że od 15 maja na trybuny wydarzeń sportowych będą mogli wrócić kibice. Początkowo fani będą mogli zapełnić 25% dostępnych miejsc na obiektach sportowych. Oznacza to, że kibice z poziomu trybun obejrzą ostatnią kolejkę Ekstraklasy, a ponadto będą mogli pojawić się na finale Ligi Europy w Gdańsku, który zostanie rozegrany 26 maja.
za:gov.pl

Najcięższe kontuzje w reprezentacji Polski

Najcięższe kontuzje w reprezentacji Polski
Najgroźniejsza kontuzja w czasie mojej pracy w reprezentacji Polski? Skomplikowane złamanie ręki w obrębie stawu łokciowego Kamila Grosickiego w Gruzji. Natychmiast chcieli go operować, ale nie wyraziłem zgody i zabieg przeszedł w Polsce. Najwięcej nerwów kosztował nas wszystkich uraz barku Kamila Glika w Arłamowie – tuż przed wyjazdem na mundial do Rosji. Przeżyłem wtedy sporo stresu. Barków nie leczę, a przypadek Kamila skonsultowałem z najlepszymi specjalistami z Polski. Wszyscy stwierdzili, że nie ma szans, by zagrał w turnieju. Lekarze Monaco uważali inaczej i to oni mieli rację. Kamil zdążył na drugi i trzeci mecz. Wielu fachowców twierdziło, że bez operacji nie da się ustabilizować obojczyka, ale nie znali Kamila. Nikt inny nie miałby szans się wyleczyć. Do błędów trzeba umieć się przyznawać – pomyliłem się, ale kierowałem się opiniami specjalistów od barku.
Jacek Jaroszewski za:Przegląd Sportowy
reklama

Robert Lewandowski skomentował zatrudnienie Nagelsmanna

Robert Lewandowski skomentował zatrudnienie Nagelsmanna
Nie znam go zbyt dobrze, ale mogę powiedzieć, że zawsze udawało mu się wynieść swoje zespoły na poziom, którego praktycznie nikt się nie spodziewał. Drużyny Nagelsmanna osiągały wyniki ponad stan i ponad indywidualną jakość piłkarzy.
Robert Lewandowski za:bild.de

Mecze w TV: 28 Kwietnia 2021

17 :40Polsat Sport
ŁKS Łódź vs Radomiak Radom
Fortuna 1. Liga
19 :00CANAL+ Sport
Jagiellonia Białystok vs Raków Częstochowa
PKO Ekstraklasa
19 :00Eleven Sports 1
Athletic Bilbao vs Real Valladolid
La Liga
21 :00TVP 1, Polsat Sport Premium 1
PSG vs Manchester City
Liga Mistrzów

Kante wybrany piłkarzem meczu Real - Chelsea

Kante wybrany piłkarzem meczu Real - Chelsea
reklama