reklama

Wyjątkowa dedykacja Pepa Guardioli

Wyjątkowa dedykacja Pepa Guardioli
To rozgrywki, które są tak trudne. Ten sukces jest dla piłkarzy, którzy grali tu przed nami: Colina Bella, Mike'a Summerbee. Było też tu kilku ważnych piłkarzy, gdy przyjechałem: Joe Hart, Vincent Kompany, Pablo Zabaleta, David Silva. Pomogło nam wielu zawodników. Chcę się tym wszystkim z nimi podzielić. Dziwnie było grać w półfinale przy pustych trybunach. Dziękuję za wsparcie przed meczem. To wszystko powinno dziać się na oczach fanów. Klub należy do ludzi. Byliśmy tacy opanowani. Cierpieliśmy razem. Broniliśmy się tak dobrze. Zwycięstwo z drużyną, która wcześniej pokonała FC Barcelonę oraz Bayern Monachium, wiele dla nas znaczy. To, co ci zawodnicy zrobili w najtrudniejszym roku w historii, jest niesamowite. Za kulisami pracuje wielu niesamowitych ludzi. Dojście do finału pomaga w szerszym ujęciu ostatnich czterech lat. To niesprawiedliwe, ale tak właśnie jest.
Pep Guardiola za:dailymail.co.uk
reklama

Arvydas Novikovas zwyzywał swojego trenera

Arvydas Novikovas zwyzywał swojego trenera
Zwyzywał mnie w szatni za to, że zdecydowałem się go zmienić i wprowadzić innego gracza. Kilka lat temu pewnie bym się z nim pobił, ale dziś Bóg daje mi cierpliwość. Razem z Ricardo Gomezem byli bardzo aroganccy. Prosiłbym więc kierownictwo klubu, by nawet nie zabierało ich do hotelu, jeśli to możliwe. Zobaczcie, co robią z nami cudzoziemcy. Dwa miesiące nie dostają pensji i już lecą skarżyć się do UEFA. Ja tego nie rozumiem. Ten klub to nie jest niczyja zabawka, ale też nie jest dojną krową. Poświęcamy całe życie temu biznesowi, a kim oni są, żeby się tak zachowywać?
Yilmaz Vural, trener Erzurumsporu za:sport.pl

Mecze w TV: 5 Maja 2021

19 :00CANAL+ Sport
Stal Mielec vs Raków Częstochowa
PKO Ekstraklasa
20 :00Eleven Sports 1
Sporting Braga vs Pacose de Ferreira
Primeira Liga
21 :00TVP 1, Polsat Sport P1
Chelsea vs Real Madryt
Liga Mistrzów
22 :15Eleven Sports 1
Rio Ave vs Sporting CP
Primeira Liga

Stones i Dias świętują z Zinchenką udaną interwencję w obronie

Radość co najmniej jak przy zdobyciu kolejnego gola :D
reklama

Szaleństwo w szatni Manchesteru City

Najpierw wielka radość na boisku, a później w szatni... totalne szaleństwo! :D

Marco Verratti również atakuje arbitra

Marco Verratti również atakuje arbitra
Sędzia powiedział mi dwa razy: "Pie***l się". Dla nich to normalne. Jeśli ty tak powiesz, to masz dyskwalifikację na dziesięć meczów. Dużo rozmawiam z sędziami, ale tak nie mówię!
Marco Verratti za:RMC Sport

Ander Herrera atakuje Bjoerna Kuipersa

Ander Herrera atakuje Bjoerna Kuipersa
Mówimy o szacunku do arbitrów. Sędzia powiedział do Paredesa: "Odpie***l się". Piłkarz za takie słowa dostaje ban na cztery spotkania. Przez 70 minut byliśmy lepszym zespołem. Próbowaliśmy atakować... Wyjedziemy stąd z podniesioną głową.
Ander Herrera za:RMC Sport
reklama