reklama

Marquinhos podwyższa prowadzenie PSG

Neymar prosto na głowę Marquinhosa i jest już 3-0!
reklama

Alisson szczerze o swoim golu w meczu z WBA

Alisson szczerze o swoim golu w meczu z WBA
Nie mogłem być chyba szczęśliwszy niż teraz. Po prostu próbowałem wbiec w dobre miejsce i to mi się udało. Obrońca nie podążał za mną i strzeliłem bramkę. Czasami są rzeczy, których nie da się racjonalnie wyjaśnić. Piłka nożna to moje życie. Mam nadzieję, że mój ojciec widział dziś z góry, jak trafiłem do siatki. Być może teraz świętuje mój wyczyn.
Alisson za:liverpoolfc.com

Kapustka i Wszołek powtórzyli słynne zdjęcie z derbów Milanu

Kapustka i Wszołek powtórzyli słynne zdjęcie z derbów Milanu

Michał Probierz ocenił sezon w wykonaniu Cracovii

Michał Probierz ocenił sezon w wykonaniu Cracovii
W skali szkolnej dałbym nam 2. Utrzymaliśmy się, ale nasze cele były inne. Na ten wynik złożyło się na to wiele czynników, ale nie ma co szukać usprawiedliwień. Przed sezonem liczyliśmy na atak Alvarez-Rivaldinho przy wsparciu Fiolicia, Hanki i van Amersfoorta. Sądziliśmy, że oni sami strzelą 30 goli, a tymczasem jako cały zespół zdobyliśmy tylko 28 bramek. Utrzymaliśmy się grą obronną. Ponoszę odpowiedzialność za ten sezon. Także za transfery. Czekają nas duże zmiany. Kadrę uszczuplimy i wzmocnimy. Nie pozwolę sobie na to, żeby niektórzy zawodnicy prezentowali się tak jak dotychczas. Piłkarze muszą sobie zdawać sprawę z tego, że w tych barwach trzeba zap***, a nie mieć sielankowy sezon.
Michał Probierz za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Drugi gol Milika w meczu z Angers!

Polak po raz drugi trafia do siatki Angers i jest już 2-0 dla Marsylii!

Mbappe wykorzystuje błąd obrońców Reims

Kylian Mbappe nie marnuje takich sytuacji! 2-0 dla PSG!

Neymar strzela Reims po rzucie karnym

Arbiter dyktuje rzut karny i pokazuje czerwoną kartkę za zagranie ręką Abdelhamida, a gola z 11 metrów zdobywa Neymar! 1-0 dla PSG!
reklama