reklama

Agent Grosickiego nie oszczędził Sousy

Agent Grosickiego nie oszczędził Sousy
Nie podoba mi się ta decyzja Sousy. Jestem zażenowany, Myślę, że Portugalczyk po prostu nie zna polskich piłkarzy. Kamil ciężko trenował z kadrą w marcu. Ciężko trenował też w ostatnich tygodniach w WBA. Przygotowywał się do turnieju tak jak kiedyś Jakub Błaszczykowski przed Euro 2016. Wtedy Kuba mało grał w klubie, a na mistrzostwach był dla mnie najlepszym graczem kadry. rener nie miał klucza przy tych powołaniach. Jest powołany Przemysław Płacheta, który nie gra w Norwich z Championship. A Kamil nie gra w klubie Premier League. Widać różnicę. Powiem szczerze: obawiam się o reprezentacje Polski na Euro 2021.
agent Daniel Kaniewski za:''Sekcja piłkarska'' na Sport.pl oraz meczyki.pl
reklama

Słowa Yilmaza po remisie z Saint-Etienne

Słowa Yilmaza po remisie z Saint-Etienne
Nie martwcie się, będziemy mistrzami! Zobaczycie! Nie martwcie się o to. Jesteśmy psami walki. W przyszłym tygodniu będziemy mistrzami. Przeciwko wszystkim! Zobaczycie!
Burak Yilmaz za:Get French Football News

O tym się mówi - rozgrywki na finiszu, my czekamy na rozstrzygnięcia!!!

Kolejny odcinek z serii „O tym się mówi”! Odpalajcie!
źródło:youtube.com

Barcelona szykuje dwie ofensywne bomby transferowe!

Barcelona szykuje dwie ofensywne bomby transferowe!
Fabrizio Romano twierdzi, że Barcelona negocjuje bezpośrednio z Memphisem Depayem. Kontrakt Holendra w barwach ''Dumy Katalonii'' nie będzie długi - zaledwie dwa/trzy lata. Depay opuścił swoją dotychczasową agencję menedżerską i o przyszłości zamierza zadecydować z pomocą prawników. Postępują również rozmowy kontraktowe z Sergio Aguero. Wkrótce mają zapaść decydujące decyzje.
za:Fabrizio Romano na Twitterze
reklama

Szef Guardiola z cygarem w ustach śpiewa ''Don't Look Back In Anger'' Oasis

Tytuł mówi wszystko - to trzeba zobaczyć! :)

Nagrody Ekstraklasy rozdane!

Nagrody Ekstraklasy rozdane!

Harry Kane chce opuścić Tottenham!

Harry Kane chce opuścić Tottenham!
Według informacji "Sky Sports" Harry Kane miał już poinformować działaczy Tottenhamu o tym, że latem będzie chciał opuścić drużynę z Londynu. Zainteresowane pozyskaniem napastnika są przede wszystkim drużyny Manchesteru City, Manchesteru United oraz Chelsea.
za: Matt Law na Twitterze
reklama