reklama

Występ Enzo Pereza przeciwko Santa Fe w Copa Libertadores

River Plate zagrało w meczu Copa Libertadores w składzie totalnie przetrzebionym przez koronawirusa. W kadrze znalazło się tylko 11 piłkarzy, w tym kontuzjowany pomocnik Enzo Perez, który... stanął w tym spotkaniu na bramce. River Plate wygrało ten mecz 2-1, a Perez otrzymał nagrodę dla piłkarza meczu! Zobaczcie, jak radził sobie w bramce :D
źródło:youtube.com
reklama

Nowe wyjazdowe stroje Bayernu Monachium

Serge Gnabry w nowym wyjazdowym stroju Bayernu
Bayern Monachium zaprezentował wyjazdowe stroje na sezon 2021/22! Jak Wam się podobają?

Szczere słowa Buffona na temat swojej przyszłości

Szczere słowa Buffona na temat swojej przyszłości
Cóż, pewne rzeczy muszą się kiedyś skończyć. Mam 43 lata, w tym wieku niektóre wybory mogą wyglądać na niepopularne, dziwne czy szalone. Ale ci ludzie - kibice, koledzy z drużyny i działacze "Juve" zawsze będą w moim sercu. Jestem szczęśliwy, kiedy mogę marzyć, poszerzać horyzonty, podejmować nowe wyzwania, brać udział w nowych projektach. Nie muszę wygrywać - nigdy nie chodziło mi o trofea. Ale chcę zobaczyć, jakie są moje ograniczenia, jeśli chodzi o ciało i energię. Nie wiem, co się teraz stanie. Mogę nawet zrezygnować z gry w piłkę i przejść na emeryturę. Jestem szczęśliwym człowiekiem, mam rodzinę, którą kocham. Ale, zupełnie szczerze, analizuję sporo ofert. Jedną z nich uznaję za najbardziej ekscytującą.
Gianluigi Buffon za:football-italia.net

Adriano cieszy się z porównań do Lukaku

Adriano cieszy się z porównań do Lukaku
On jest do mnie podobny pod każdym względem. Mam na myśli zarówno aspekty piłkarskie, takie jak ta sama pozycja na boisku oraz bycie lewonożnym, ale widzę u niego podobieństwo także w podkreślaniu silnych więzi rodzinnych, co było dla mnie zawsze ważne. ego technika i siła są praktycznie nie do powstrzymania. Wyobraź sobie nas obok siebie na boisku. Mamma mia! Jeśli ludzie mówią o nim, jako o moim spadkobiercy, to jedyne co czuje, to ogromna radość i duma. Pierwszy raz rozmawiałem z Lukaku przez Instagrama, podczas spotkania online organizowanego przez Inter w trakcie lockdownu. Od tamtego czasu regularnie piszemy do siebie SMS-y, co nie jest trudne, bo on mówi też po portugalsku! To naprawdę niesamowity gość!
Adriano za:fcinter.pl
reklama

Allardyce nie przyjął oferty West Bromwich

Allardyce nie przyjął oferty West Bromwich
Dostałem hojną ofertę od West Bromu, ale jej nie przyjąłem. Jeśli miałbym zostać i znów wprowadzić klub do Premier League, musiałbym tutaj pracować łącznie przez dwa sezony, a na tym etapie mojej kariery nie jestem do tego zdolny. Ten klub potrzebuje młodego, ambitnego menedżera.
Sam Allardyce za:Sky Sports

Villarreal może wystawić rezerwowy skład na mecz z Realem

Villarreal może wystawić rezerwowy skład na mecz z Realem
Prawdopodobnie w sobotę wystąpią ci piłkarze, którzy nie będą grać z Manchesterem United w finale Ligi Europy. Logicznie rzecz biorąc, w środę mamy bardzo ważny mecz przed sobą, musimy brać pod uwagę te okoliczności. Oczywiście - nadal mamy zamiar wygrać w sobotę z Realem, to ważne.
Unai Emery za:Onda Cero

Liverpool zaprezentował koszulki na sezon 2021/22

Liverpool zaprezentował koszulki na sezon 2021/22
reklama