reklama

Nietypowa ksykwa Godina dla Gimeneza

Nietypowa ksykwa Godina dla Gimeneza
reklama

Ruben Dias piłkarzem roku według Football Writers' Association

Ruben Dias piłkarzem roku według Football Writers' Association

Występ Enzo Pereza przeciwko Santa Fe w Copa Libertadores

River Plate zagrało w meczu Copa Libertadores w składzie totalnie przetrzebionym przez koronawirusa. W kadrze znalazło się tylko 11 piłkarzy, w tym kontuzjowany pomocnik Enzo Perez, który... stanął w tym spotkaniu na bramce. River Plate wygrało ten mecz 2-1, a Perez otrzymał nagrodę dla piłkarza meczu! Zobaczcie, jak radził sobie w bramce :D
źródło:youtube.com

Nowe wyjazdowe stroje Bayernu Monachium

Serge Gnabry w nowym wyjazdowym stroju Bayernu
Bayern Monachium zaprezentował wyjazdowe stroje na sezon 2021/22! Jak Wam się podobają?
reklama

Szczere słowa Buffona na temat swojej przyszłości

Szczere słowa Buffona na temat swojej przyszłości
Cóż, pewne rzeczy muszą się kiedyś skończyć. Mam 43 lata, w tym wieku niektóre wybory mogą wyglądać na niepopularne, dziwne czy szalone. Ale ci ludzie - kibice, koledzy z drużyny i działacze "Juve" zawsze będą w moim sercu. Jestem szczęśliwy, kiedy mogę marzyć, poszerzać horyzonty, podejmować nowe wyzwania, brać udział w nowych projektach. Nie muszę wygrywać - nigdy nie chodziło mi o trofea. Ale chcę zobaczyć, jakie są moje ograniczenia, jeśli chodzi o ciało i energię. Nie wiem, co się teraz stanie. Mogę nawet zrezygnować z gry w piłkę i przejść na emeryturę. Jestem szczęśliwym człowiekiem, mam rodzinę, którą kocham. Ale, zupełnie szczerze, analizuję sporo ofert. Jedną z nich uznaję za najbardziej ekscytującą.
Gianluigi Buffon za:football-italia.net

Adriano cieszy się z porównań do Lukaku

Adriano cieszy się z porównań do Lukaku
On jest do mnie podobny pod każdym względem. Mam na myśli zarówno aspekty piłkarskie, takie jak ta sama pozycja na boisku oraz bycie lewonożnym, ale widzę u niego podobieństwo także w podkreślaniu silnych więzi rodzinnych, co było dla mnie zawsze ważne. ego technika i siła są praktycznie nie do powstrzymania. Wyobraź sobie nas obok siebie na boisku. Mamma mia! Jeśli ludzie mówią o nim, jako o moim spadkobiercy, to jedyne co czuje, to ogromna radość i duma. Pierwszy raz rozmawiałem z Lukaku przez Instagrama, podczas spotkania online organizowanego przez Inter w trakcie lockdownu. Od tamtego czasu regularnie piszemy do siebie SMS-y, co nie jest trudne, bo on mówi też po portugalsku! To naprawdę niesamowity gość!
Adriano za:fcinter.pl

Allardyce nie przyjął oferty West Bromwich

Allardyce nie przyjął oferty West Bromwich
Dostałem hojną ofertę od West Bromu, ale jej nie przyjąłem. Jeśli miałbym zostać i znów wprowadzić klub do Premier League, musiałbym tutaj pracować łącznie przez dwa sezony, a na tym etapie mojej kariery nie jestem do tego zdolny. Ten klub potrzebuje młodego, ambitnego menedżera.
Sam Allardyce za:Sky Sports
reklama