reklama

Griezmann może zastąpić CR7 w Turynie

Griezmann może zastąpić CR7 w Turynie
Mimo rozegrania bardzo dobrego sezonu w barwach Barcelony (udział przy 50 golach we wszystkich rozgrywkach) Antoine Griezmann może być jedną z ofiar kadrowej rewolucji Joana Laporty. Francuz nie będzie siłą wypychany z klubu, jednak w przypadku dobrej oferty bądź potrzeby zastrzyku gotówki Laporta nie będzie robił problemów przy jego sprzedaży. Tę opcję może wykorzystać Juventus, który w przypadku odejścia Cristiano Ronaldo starałby się zapełnić tę lukę równie głośnym nazwiskiem. Problemem mogą być jednak finanse. Jeśli ''Stara Dama'' nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów, w grę będzie co najwyżej wchodzić wypożyczenie Francuza. Barcelona przystanie na ten wariant, ale tylko w przypadku całkowitego pokrycia jego pensji przez turyńczyków. Taki manewr pozwoliłby uwolnić środki na zakontraktowanie innych napastników - Sergio Aguero i Memphisa Depaya.
za:sport.es
reklama

Szczere słowa Kane'a o swojej przyszłości

Szczere słowa Kane'a o swojej przyszłości
Chciałbym grać w najważniejszych spotkaniach. Mam nadzieję, że wkrótce przeprowadzimy szczerą rozmowę na ten temat. Zobaczymy, w którym miejscu jesteśmy. Poświęciłem temu klubowi 16 lat życia. Nigdy nie deklarowałem, że zostanę tutaj do końca kariery. Nie powiedziałem też, że opuszczę Spurs. Nie jestem zdesperowany, niczego nie pospieszam. Po prostu chcę być najlepszy, jak tylko mogę. Mam dobre relacje z prezesem. Zawsze był wobec mnie uczciwy. Nie wiem jednak, jak potoczy się rozmowa. Mógłby mnie sprzedać, gdy pomyśli, że może zarobić nawet 100 milionów funtów. W ciągu najbliższych lat nie będę już tyle wart.
Harry Kane za:goal.com

Nietypowa ksykwa Godina dla Gimeneza

Nietypowa ksykwa Godina dla Gimeneza

Ruben Dias piłkarzem roku według Football Writers' Association

Ruben Dias piłkarzem roku według Football Writers' Association
reklama

Występ Enzo Pereza przeciwko Santa Fe w Copa Libertadores

River Plate zagrało w meczu Copa Libertadores w składzie totalnie przetrzebionym przez koronawirusa. W kadrze znalazło się tylko 11 piłkarzy, w tym kontuzjowany pomocnik Enzo Perez, który... stanął w tym spotkaniu na bramce. River Plate wygrało ten mecz 2-1, a Perez otrzymał nagrodę dla piłkarza meczu! Zobaczcie, jak radził sobie w bramce :D
źródło:youtube.com

Nowe wyjazdowe stroje Bayernu Monachium

Serge Gnabry w nowym wyjazdowym stroju Bayernu
Bayern Monachium zaprezentował wyjazdowe stroje na sezon 2021/22! Jak Wam się podobają?

Szczere słowa Buffona na temat swojej przyszłości

Szczere słowa Buffona na temat swojej przyszłości
Cóż, pewne rzeczy muszą się kiedyś skończyć. Mam 43 lata, w tym wieku niektóre wybory mogą wyglądać na niepopularne, dziwne czy szalone. Ale ci ludzie - kibice, koledzy z drużyny i działacze "Juve" zawsze będą w moim sercu. Jestem szczęśliwy, kiedy mogę marzyć, poszerzać horyzonty, podejmować nowe wyzwania, brać udział w nowych projektach. Nie muszę wygrywać - nigdy nie chodziło mi o trofea. Ale chcę zobaczyć, jakie są moje ograniczenia, jeśli chodzi o ciało i energię. Nie wiem, co się teraz stanie. Mogę nawet zrezygnować z gry w piłkę i przejść na emeryturę. Jestem szczęśliwym człowiekiem, mam rodzinę, którą kocham. Ale, zupełnie szczerze, analizuję sporo ofert. Jedną z nich uznaję za najbardziej ekscytującą.
Gianluigi Buffon za:football-italia.net
reklama