Polscy bohaterowie meczu Bayern - Augsburg

''Lewy'' mówi, żeby nie przestawać marzyć

POKOLENIE LEWANDOWSKI - TACONAFIDE "Tamagotchi" (PARODIA)

No to chyba teraz można odpalić! ;)

Defensywa Realu nie poradziła sobie z zawodnikami Villarreal!

Niespodzianka w meczu Atletico i mamy też niespodziankę w Madrycie! Yeremi Pino znalazł sposób na Courtois! 1:0 dla gości!

Zabójcza kontra Valladolid i Oscar Plano pokonuje Oblaka!

Co za akcja gospodarzy! Mamy niespodziankę! Valladolid prowadzi 1:0 z Atletico!

Szczęśliwy ''Lewy'' po pobiciu rekordu Mullera

Nie mam słów. Próbowałem strzelić przez 90. minut, próbowałem wszystkiego i w końcu to zrobiłem w 90. minucie. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy. Widziałem, że Leroy zamierza strzelać, więc spodziewałem się, że bramkarz może odbić piłkę. Oczywiście, chciałem strzelić wcześniej, ale byłem pewien, że przyjdzie taki moment i nadarzy się okazja. Dziękuję również moim kolegom z drużyny, którzy próbowali wszystkiego. Podczas meczu nie byłem zły, ale zawiedziony. Pytałem siebie, czemu dzisiaj gol nie chce wpaść. Jeszcze raz dziękuję mojej drużynie - ten rekord jest również dla nich.
Robert Lewandowski za:iMiaSanMia