reklama

Allegri jednak nie dla Realu Madryt!

Allegri jednak nie dla Realu Madryt!
reklama

Damian Kądzior liczy na transfer

Damian Kądzior liczy na transfer
Pożegnałem się z klubem. Już jakoś od półtora miesiąca wiedziałem, że mnie nie wykupią i latem się rozstaniemy. W dużej mierze z tego względu pod koniec sezonu grałem mniej. Wcześniej wypadłem na kilka tygodni z powodu kontuzji, straciliśmy szansę na awans do pucharów i trener stawiał już na innych zawodników, z którymi wiąże plany na przyszłość. Liczyłem się z tym, idąc do Alanyi. Podjąłem ryzyko, które niestety nie opłaciło się w takim stopniu, jak bym chciał. Eibar? Kupili mnie za 2 mln euro po dwóch fantastycznych sezonach w Dinamie, więc kontrakt indywidualny także dostałem wysoki jak na realia tego klubu. Większość krajowych zawodników w razie spadku ma zapis o dużej obniżce pensji, wielu nawet o połowę. Ja takiej klauzuli nie mam, dlatego Eibar ze względu na same finanse może nie być chętne do zatrzymywania mnie na drugą ligę. Patrzę przede wszystkim na kwestie sportowe i po prostu nie widzę siebie występującego na takim poziomie. Liczę, że w najbliższych dniach coś się ruszy w mojej sprawie. O temacie Legii wiem z mediów. Nikt się ze mną nie kontaktował, nie dostałem też jakichkolwiek sygnałów od agenta. Trudno mi się więc do tego odnieść.
Damian Kądzior za:weszlo.com

Wyjątkowa ''cieszynka'' Moreno po golu w finale LE

Gerard Moreno w zeszłym tygodniu gościł w programie ''La Resistencia'', gdzie prowadzący zasugerował mu, by w przypadku strzelenia gola w finale Ligi Europy ten wykonał gest robienia szczepionki, dedykując go tym samym wszystkim lekarzom walczącym z pandemią. Jak widać napastnik pamiętał o tej prośbie!

Szykuje się wielki powrót Mauricio Pochettino?!

Szykuje się wielki powrót Mauricio Pochettino?!
Mimo zdobycia dwóch trofeów w swoim pierwszym sezonie w PSG, włodarze klubu nie są do końca zadowoleni z pracy Mauricio Pochettino. Pod wodzą 49-latka paryżanie po raz pierwszy od czterech lat nie zdobyli mistrzostwa kraju, a w Lidze Mistrzów zatrzymali się na etapie półfinału. Sam Argentyńczyk ma jeszcze rok ważnego kontraktu, jednak zdaniem brytyjskich mediów niewykluczony jest jego powrót do Premier League. Daniel Levy miał zrozumieć swój błąd, zwalniając trenera po nieudanym starcie sezonu 2019/20 i chce ponownie ściągnąć go do Londynu. Sam Pochettino również jest zainteresowany takim scenariuszem, jednak wszystko będzie zależeć przede wszystkim od władz PSG, które zgodzą się na jego odejście tylko w przypadku znalezienia godnego następcy.
za:The Athletic
reklama

Marcin Kamiński trafi do upadłej potęgi

Marcin Kamiński trafi do upadłej potęgi

Marcin Brosz odchodzi z Górnika Zabrze!

Marcin Brosz odchodzi z Górnika Zabrze!
Po 5 latach pracy na stanowisku trenera Górnika Zabrze Marcin Brosz żegna się z klubem. 48-letni szkoleniowiec jest rekordzistą w Zabrzu pod względem długości kadencji trenerskiej - żaden z jego poprzedników nie utrzymał się na tym stanowisku tak długo. W niedawno zakończonym sezonie Górnik Zabrze zajął 10. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.
za:gornikzabrze.pl

Ole Gunnar Solskjaer wciąż bez trofeów...

Ole Gunnar Solskjaer wciąż bez trofeów...
reklama