Tylko 28-29 maja freebet 60 zł za rejestrację w Betfan!

Freebet 60 zł za rejestrację w Betfan 28-29 maja! 

Przez cały piątek i sobotę trwa ekskluzywna promocja powitalna bukmachera Betfan! Wszyscy gracze, którzy zarejestrują się 28-29 maja z kodem promocyjnym „TYPERIA”, poza standardową promocją powitalną cashback 600 zł otrzymają również freebet 60 zł w prezencie! Jak zgarnąć darmowe 60 zł na start?

1. W dniach 28-29 maja zarejestruj się w Betfan, używając kodu promocyjnego TYPERIA –> przejdź do rejestracji

2. Wpłać min. 50 zł, aby aktywować zakład bez ryzyka do 600 zł (im wyższa wpłata, tym wyższy zwrot stawki za pierwszy nietrafiony kupon - max. 600 zł)

3. Po pierwszym zasileniu konta zostanie dodany do niego freebet 60 zł, a także automatycznie aktywny będzie zakład bez ryzyka 600 zł (cashback 600 zł) 

4. Pamiętaj, że w pierwszej kolejności należy postawić kupon bez ryzyka, a dopiero później freebet 60 zł!

5. Kupon bez ryzyka grasz z dowolnym kursem i liczbą zdarzeń. Wygraną możesz od razu wypłacić, a w razie porażki stawka (max. 600 zł) wraca na Twoje konto!

6. Freebet ważny jest przez 30 dni. Kupon za freebet 60 zł grasz jak chcesz - dowolna ilość zdarzeń i kursy.

7. Środki wygrane za freebet trafiają na KONTO GŁÓWNE i można je od razu wypłacić! 

8. Sprawdź szczegółowe zasady akcji promocyjnej.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 60 zł!

Kod bonusowy: TYPERIA

reklama

Wiadomość Andrei Pirlo po zwolnieniu z Juventusu

Wiadomość Andrei Pirlo po zwolnieniu z Juventusu
Skończył się mój pierwszy sezon w roli trenera. To był intensywny, skomplikowany, ale też wspaniały rok. Kiedy otrzymałem telefon od Juventusu, nie myślałem o ryzyku, jakie podejmuję, chociaż było ono oczywiste. Szacunek dla barw klubowych i wola postawienia mnie na czele tego projektu, który sobie wymyśliłem, zwyciężyły. Jeśli cofnąłbym się w czasie, podjąłbym taką samą decyzję, mimo świadomości wyzwań, z którymi musiałem się mierzyć w tak trudnym czasie dla wszystkich, co jednak powstrzymywało mnie przed lepszym planowaniem moich założeń i stylu gry. Mimo to osiągnąłem cele, które sobie postawiłem. Ta przygoda, mimo końca, którego się nie spodziewałem, sprawiła, że jeszcze wyraźniej widzę to, jak bym chciał, by wyglądała moja przyszłość, która - mam nadzieję - będzie tak kompletna, jak ta, której doświadczyłem jako piłkarz. Czas wrócić do gry i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Chciałbym podziękować całej rodzinie Juventusu i wszystkim, którzy stali po mojej stronie w tym sezonie.
Andrea Pirlo za:instagram.com/andreapirlo21

Szczere słowa prezydenta Barcelony o Koemanie

Szczere słowa prezydenta Barcelony o Koemanie
U nas nie ma czegoś takiego, jak sezon przejściowy. Przeanalizowaliśmy sezon po jego zakończeniu. Bardzo szanujemy Ronalda Koemana, naszego byłego piłkarza, a teraz trenera. Spotkaliśmy się i rozmawialiśmy na temat przyszłości. Koeman wciąż ma kontrakt. W przyszłym tygodniu usiądziemy razem i wspólnie porozmawiamy o przyszłości. Mamy do siebie wielki szacunek. To nie my zatrudniliśmy tego trenera, więc musimy porozmawiać, aby upewnić się, że podzielamy nasze pomysły. Te konwersacje są bardzo bezpośrednie i szczere. Jako pierwszy naszą decyzję na pewno pozna Ronald. To profil trenera, który pasuje do naszego nowego projektu. Nasze relacje są dobre, szczere i zdrowe. To prawda, że powiedziałem Koemanowi iż nie jest faworytem i musi dać mi czas na znalezienie alternatywy. Jeśli nie znajdę odpowiedniego kandydata, będzie mógł kontynuować pracę.
Joan Laporta za:mundodeportivo.com

Tomasz Kędziora odetchnął po powołaniu na EURO

Tomasz Kędziora odetchnął po powołaniu na EURO
W marcu selekcjoner zadzwonił i wyjaśnił sytuację. Każdy, kto był blisko kadry i w niej grał, czekał na powołanie. Ja również należałem do tej grupy, bo w eliminacjach EURO 2020 byłem zawodnikiem podstawowej jedenastki. Do końca nie traciłem nadziei na nominację, ponieważ kilka tygodni wcześniej trener wytłumaczył mi telefonicznie, że teraz bierze innych, ale na mnie dalej liczy. Transmisję z ogłoszenia nazwisk na turniej oglądałem w internecie i odetchnąłem, kiedy usłyszałem swoje nazwisko. Nigdy nie grałem w wielkim turnieju, więc cieszę się, że będę mógł pomóc drużynie. Niedługo skończę 27 lat, od wielu sezonów gram na poziomie międzynarodowym, więc nie będę zestresowany EURO.
Tomasz Kędziora za:Przegląd Sportowy
reklama

Aguero będzie nowym piłkarzem Barcelony

Aguero będzie nowym piłkarzem Barcelony
Dziennikarz Fabrizio Romano poinformował, że Sergio Aguero już tydzień temu doszedł do ustnego porozumienia z Barceloną i dołączy do niej po finale Ligi Mistrzów. Argentyńczyk przejdzie testy medyczne już w niedzielę i po ich pomyślnym przejściu podpisze kontrakt do 2023 roku.
za:twitter.com/FabrizioRomano

OFICJALNIE: Andrea Pirlo zwolniony z Juventusu!

OFICJALNIE: Andrea Pirlo zwolniony z Juventusu!
Andrea Pirlo nie jest już trenerem pierwszej drużyny Juventusu - poinformował klub w oficjalnym komunikacie. 43-letni szkoleniowiec objął drużynę w sierpniu zeszłego roku i zdobył z nią Puchar i Superpuchar Włoch, jednak w lidze zajął dopiero 4. miejsce. - Dziękujemy, Andrea. To są pierwsze słowa, które musimy wypowiedzieć na koniec tego szczególnego doświadczenia, przeżywanego razem. Aby podjąć się tego wyzwania, potrzeba było przede wszystkim odwagi, a także świadomości własnych umiejętności, zwłaszcza w okresie naznaczonym przez tysiące trudności, gdy świat naznaczony przez pandemię na nowo odkrywał swoje zasady. Ponieważ w piłce nożnej liczą się zwycięstwa, pamiętajmy: w ciągu kilku miesięcy Pirlo przyniósł nam dwa trofea i odnosił zwycięstwa na najwspanialszych stadionach świata, od San Siro po Camp Nou. Za to wszystko, za odwagę, za poświęcenie, za codzienną pasję, za osiągnięte sukcesy, nasze podziękowania naprawdę płyną z głębi serca. Powodzenia w przyszłości, która na pewno będzie piękna - napisano w oświadczeniu. Nowym trenerem Juventusu najprawdopodobniej zostanie Massimiliano Allegri.
za:juventus.com

La Liga lansuje Michała Żuka na przyszłą gwiazdę La Liga

La Liga lansuje Michała Żuka na przyszłą gwiazdę La Liga
reklama