reklama

Zemsta kibica Manchesteru United

Zemsta kibica Manchesteru United
reklama

OFICJALNIE: Ibrahima Konate piłkarzem Liverpoolu!

OFICJALNIE: Ibrahima Konate piłkarzem Liverpoolu!
Ibrahima Konate został nowym zawodnikiem Liverpoolu. ''The Reds'' wpłacili na konto RB Lipsk klauzulę odstępnego wynoszącą 36 milionów funtów, a sam zawodnik podpisał z klubem długoterminowy kontrakt.
za:liverpoolfc.com

Tylko 28-29 maja freebet 60 zł za rejestrację w Betfan!

Ekskluzywna promocja na finał LM!
Czytaj więcej...

Wiadomość Andrei Pirlo po zwolnieniu z Juventusu

Wiadomość Andrei Pirlo po zwolnieniu z Juventusu
Skończył się mój pierwszy sezon w roli trenera. To był intensywny, skomplikowany, ale też wspaniały rok. Kiedy otrzymałem telefon od Juventusu, nie myślałem o ryzyku, jakie podejmuję, chociaż było ono oczywiste. Szacunek dla barw klubowych i wola postawienia mnie na czele tego projektu, który sobie wymyśliłem, zwyciężyły. Jeśli cofnąłbym się w czasie, podjąłbym taką samą decyzję, mimo świadomości wyzwań, z którymi musiałem się mierzyć w tak trudnym czasie dla wszystkich, co jednak powstrzymywało mnie przed lepszym planowaniem moich założeń i stylu gry. Mimo to osiągnąłem cele, które sobie postawiłem. Ta przygoda, mimo końca, którego się nie spodziewałem, sprawiła, że jeszcze wyraźniej widzę to, jak bym chciał, by wyglądała moja przyszłość, która - mam nadzieję - będzie tak kompletna, jak ta, której doświadczyłem jako piłkarz. Czas wrócić do gry i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Chciałbym podziękować całej rodzinie Juventusu i wszystkim, którzy stali po mojej stronie w tym sezonie.
Andrea Pirlo za:instagram.com/andreapirlo21
reklama

Szczere słowa prezydenta Barcelony o Koemanie

Szczere słowa prezydenta Barcelony o Koemanie
U nas nie ma czegoś takiego, jak sezon przejściowy. Przeanalizowaliśmy sezon po jego zakończeniu. Bardzo szanujemy Ronalda Koemana, naszego byłego piłkarza, a teraz trenera. Spotkaliśmy się i rozmawialiśmy na temat przyszłości. Koeman wciąż ma kontrakt. W przyszłym tygodniu usiądziemy razem i wspólnie porozmawiamy o przyszłości. Mamy do siebie wielki szacunek. To nie my zatrudniliśmy tego trenera, więc musimy porozmawiać, aby upewnić się, że podzielamy nasze pomysły. Te konwersacje są bardzo bezpośrednie i szczere. Jako pierwszy naszą decyzję na pewno pozna Ronald. To profil trenera, który pasuje do naszego nowego projektu. Nasze relacje są dobre, szczere i zdrowe. To prawda, że powiedziałem Koemanowi iż nie jest faworytem i musi dać mi czas na znalezienie alternatywy. Jeśli nie znajdę odpowiedniego kandydata, będzie mógł kontynuować pracę.
Joan Laporta za:mundodeportivo.com

Tomasz Kędziora odetchnął po powołaniu na EURO

Tomasz Kędziora odetchnął po powołaniu na EURO
W marcu selekcjoner zadzwonił i wyjaśnił sytuację. Każdy, kto był blisko kadry i w niej grał, czekał na powołanie. Ja również należałem do tej grupy, bo w eliminacjach EURO 2020 byłem zawodnikiem podstawowej jedenastki. Do końca nie traciłem nadziei na nominację, ponieważ kilka tygodni wcześniej trener wytłumaczył mi telefonicznie, że teraz bierze innych, ale na mnie dalej liczy. Transmisję z ogłoszenia nazwisk na turniej oglądałem w internecie i odetchnąłem, kiedy usłyszałem swoje nazwisko. Nigdy nie grałem w wielkim turnieju, więc cieszę się, że będę mógł pomóc drużynie. Niedługo skończę 27 lat, od wielu sezonów gram na poziomie międzynarodowym, więc nie będę zestresowany EURO.
Tomasz Kędziora za:Przegląd Sportowy

Aguero będzie nowym piłkarzem Barcelony

Aguero będzie nowym piłkarzem Barcelony
Dziennikarz Fabrizio Romano poinformował, że Sergio Aguero już tydzień temu doszedł do ustnego porozumienia z Barceloną i dołączy do niej po finale Ligi Mistrzów. Argentyńczyk przejdzie testy medyczne już w niedzielę i po ich pomyślnym przejściu podpisze kontrakt do 2023 roku.
za:twitter.com/FabrizioRomano
reklama