reklama

Haaland zamierza respektować swój kontrakt

Haaland zamierza respektować swój kontrakt
Borussia Dortmund powiedziała, że na 100 procent zostanę w klubie tego lata? Mam kontakt na kilka lat i zamierzam go respektować.
Erling Haaland za:Viaplay Fotball
reklama

OFICJALNIE: Massimiliano Allegri wraca do Juventusu!

OFICJALNIE: Massimiliano Allegri wraca do Juventusu!
Massimiliano Allegri po dwóch latach wraca do Juventusu i obejmuje stanowisko pierwszego trenera drużyny z Turynu. Włoski szkoleniowiec podpisał z klubem 4-letnią umowę, na mocy której pozostanie w ekipie ''Starej Damy'' do 2025 roku.
za:juventus.com

Zemsta kibica Manchesteru United

Zemsta kibica Manchesteru United

OFICJALNIE: Ibrahima Konate piłkarzem Liverpoolu!

OFICJALNIE: Ibrahima Konate piłkarzem Liverpoolu!
Ibrahima Konate został nowym zawodnikiem Liverpoolu. ''The Reds'' wpłacili na konto RB Lipsk klauzulę odstępnego wynoszącą 36 milionów funtów, a sam zawodnik podpisał z klubem długoterminowy kontrakt.
za:liverpoolfc.com
reklama

Tylko 28-29 maja freebet 60 zł za rejestrację w Betfan!

Ekskluzywna promocja na finał LM!
Czytaj więcej...

Wiadomość Andrei Pirlo po zwolnieniu z Juventusu

Wiadomość Andrei Pirlo po zwolnieniu z Juventusu
Skończył się mój pierwszy sezon w roli trenera. To był intensywny, skomplikowany, ale też wspaniały rok. Kiedy otrzymałem telefon od Juventusu, nie myślałem o ryzyku, jakie podejmuję, chociaż było ono oczywiste. Szacunek dla barw klubowych i wola postawienia mnie na czele tego projektu, który sobie wymyśliłem, zwyciężyły. Jeśli cofnąłbym się w czasie, podjąłbym taką samą decyzję, mimo świadomości wyzwań, z którymi musiałem się mierzyć w tak trudnym czasie dla wszystkich, co jednak powstrzymywało mnie przed lepszym planowaniem moich założeń i stylu gry. Mimo to osiągnąłem cele, które sobie postawiłem. Ta przygoda, mimo końca, którego się nie spodziewałem, sprawiła, że jeszcze wyraźniej widzę to, jak bym chciał, by wyglądała moja przyszłość, która - mam nadzieję - będzie tak kompletna, jak ta, której doświadczyłem jako piłkarz. Czas wrócić do gry i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Chciałbym podziękować całej rodzinie Juventusu i wszystkim, którzy stali po mojej stronie w tym sezonie.
Andrea Pirlo za:instagram.com/andreapirlo21

Szczere słowa prezydenta Barcelony o Koemanie

Szczere słowa prezydenta Barcelony o Koemanie
U nas nie ma czegoś takiego, jak sezon przejściowy. Przeanalizowaliśmy sezon po jego zakończeniu. Bardzo szanujemy Ronalda Koemana, naszego byłego piłkarza, a teraz trenera. Spotkaliśmy się i rozmawialiśmy na temat przyszłości. Koeman wciąż ma kontrakt. W przyszłym tygodniu usiądziemy razem i wspólnie porozmawiamy o przyszłości. Mamy do siebie wielki szacunek. To nie my zatrudniliśmy tego trenera, więc musimy porozmawiać, aby upewnić się, że podzielamy nasze pomysły. Te konwersacje są bardzo bezpośrednie i szczere. Jako pierwszy naszą decyzję na pewno pozna Ronald. To profil trenera, który pasuje do naszego nowego projektu. Nasze relacje są dobre, szczere i zdrowe. To prawda, że powiedziałem Koemanowi iż nie jest faworytem i musi dać mi czas na znalezienie alternatywy. Jeśli nie znajdę odpowiedniego kandydata, będzie mógł kontynuować pracę.
Joan Laporta za:mundodeportivo.com
reklama