reklama

Nietypowy występ dla reprezentantów Polski

Nietypowy występ dla reprezentantów Polski
Na zgrupowaniach jest tak, że ten plan jest elastyczny. Często sztab trenerski wsłuchuje się w głos zawodników. Te treningi, które piłkarze mają, wcale nie są lekkie. To dość intensywne zajęcia. Najważniejsze jest takie sterowanie obciążeniem, żeby piłkarze mieli świeżość. Żeby ich, jak to się mówi w żargonie piłkarskim, nie zajechać. Zapadła więc decyzja, że będzie tylko jedna sesja treningowa. Popołudnie piłkarze będą mieli wolne. Na pewno spędzą ten czas ze swoimi rodzinami. Wieczorem będzie też występ stand-upera, który występuje wspólnie z jakimś magikiem.
Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN za:meczyki.pl
reklama

Haaland zamierza respektować swój kontrakt

Haaland zamierza respektować swój kontrakt
Borussia Dortmund powiedziała, że na 100 procent zostanę w klubie tego lata? Mam kontakt na kilka lat i zamierzam go respektować.
Erling Haaland za:Viaplay Fotball

OFICJALNIE: Massimiliano Allegri wraca do Juventusu!

OFICJALNIE: Massimiliano Allegri wraca do Juventusu!
Massimiliano Allegri po dwóch latach wraca do Juventusu i obejmuje stanowisko pierwszego trenera drużyny z Turynu. Włoski szkoleniowiec podpisał z klubem 4-letnią umowę, na mocy której pozostanie w ekipie ''Starej Damy'' do 2025 roku.
za:juventus.com

Zemsta kibica Manchesteru United

Zemsta kibica Manchesteru United
reklama

OFICJALNIE: Ibrahima Konate piłkarzem Liverpoolu!

OFICJALNIE: Ibrahima Konate piłkarzem Liverpoolu!
Ibrahima Konate został nowym zawodnikiem Liverpoolu. ''The Reds'' wpłacili na konto RB Lipsk klauzulę odstępnego wynoszącą 36 milionów funtów, a sam zawodnik podpisał z klubem długoterminowy kontrakt.
za:liverpoolfc.com

Tylko 28-29 maja freebet 60 zł za rejestrację w Betfan!

Ekskluzywna promocja na finał LM!
Czytaj więcej...

Wiadomość Andrei Pirlo po zwolnieniu z Juventusu

Wiadomość Andrei Pirlo po zwolnieniu z Juventusu
Skończył się mój pierwszy sezon w roli trenera. To był intensywny, skomplikowany, ale też wspaniały rok. Kiedy otrzymałem telefon od Juventusu, nie myślałem o ryzyku, jakie podejmuję, chociaż było ono oczywiste. Szacunek dla barw klubowych i wola postawienia mnie na czele tego projektu, który sobie wymyśliłem, zwyciężyły. Jeśli cofnąłbym się w czasie, podjąłbym taką samą decyzję, mimo świadomości wyzwań, z którymi musiałem się mierzyć w tak trudnym czasie dla wszystkich, co jednak powstrzymywało mnie przed lepszym planowaniem moich założeń i stylu gry. Mimo to osiągnąłem cele, które sobie postawiłem. Ta przygoda, mimo końca, którego się nie spodziewałem, sprawiła, że jeszcze wyraźniej widzę to, jak bym chciał, by wyglądała moja przyszłość, która - mam nadzieję - będzie tak kompletna, jak ta, której doświadczyłem jako piłkarz. Czas wrócić do gry i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Chciałbym podziękować całej rodzinie Juventusu i wszystkim, którzy stali po mojej stronie w tym sezonie.
Andrea Pirlo za:instagram.com/andreapirlo21
reklama