reklama

Laporta pracuje nad nowym kontraktem dla Messiego

Laporta pracuje nad nowym kontraktem dla Messiego
Wiemy, że dużo mówi się o przyszłości Messiego. Sprawa jego nowego kontraktu idzie w dobrą stronę, ale nie jest jeszcze zakończona. Mamy nadzieję, że zaakceptuje naszą propozycję. Nasze relacje są bardzo dobre. Messi kocha "Barcę" i wszyscy chcemy, aby to tutaj kontynuował swoją karierę. Robimy wszystko, co możemy. Jest podekscytowany naszym projektem. Jestem umiarkowanym optymistą, jeśli chodzi o jego podpisanie. Znów czuje się dobrze w Barcelonie, a to oznacza tylko wygraną. Przedstawiliśmy mu ofertę na miarę naszych możliwości. Leo na pewno zasługuje na dużo więcej i może tyle dostać, ale wiem, że docenia nasz wysiłek. Nasz projekt sprawia mu radość i cieszy się na myśl o pozostaniu tutaj. Zawsze mówiłem, że to nie jest kwestia pieniędzy.
Joan Laporta za:fcbarca.com
reklama

Rada Paulo Sousy dla Michała Helika

Rada Paulo Sousy dla Michała Helika
To dla mnie wielka sprawa i ogromne wyróżnienie. Mecze z Węgrami i Anglią były trudne, pewne rzeczy mogłem zrobić lepiej. Wyciągnąłem już „mityczne” wnioski i patrzę tylko do przodu. Wierzę, że w kolejnych spotkaniach będę prezentował się lepiej i wszyscy będą mieli satysfakcję z mojej gry. Rozmawiałem z trenerem Paulo Sousą o wyprowadzaniu piłki i mówił, że powinienem brać na siebie większe ryzyko. Oczywiście biorę sobie do serca te uwagi, ale pamiętam też, że na pozycji ostatniego stopera trzeba być bardzo odpowiedzialnym. Jeden błąd może bowiem przesądzić o wyniku całego spotkania.
Michał Helik za:Łączy nas piłka

Nietypowy występ dla reprezentantów Polski

Nietypowy występ dla reprezentantów Polski
Na zgrupowaniach jest tak, że ten plan jest elastyczny. Często sztab trenerski wsłuchuje się w głos zawodników. Te treningi, które piłkarze mają, wcale nie są lekkie. To dość intensywne zajęcia. Najważniejsze jest takie sterowanie obciążeniem, żeby piłkarze mieli świeżość. Żeby ich, jak to się mówi w żargonie piłkarskim, nie zajechać. Zapadła więc decyzja, że będzie tylko jedna sesja treningowa. Popołudnie piłkarze będą mieli wolne. Na pewno spędzą ten czas ze swoimi rodzinami. Wieczorem będzie też występ stand-upera, który występuje wspólnie z jakimś magikiem.
Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN za:meczyki.pl

Haaland zamierza respektować swój kontrakt

Haaland zamierza respektować swój kontrakt
Borussia Dortmund powiedziała, że na 100 procent zostanę w klubie tego lata? Mam kontakt na kilka lat i zamierzam go respektować.
Erling Haaland za:Viaplay Fotball
reklama

OFICJALNIE: Massimiliano Allegri wraca do Juventusu!

OFICJALNIE: Massimiliano Allegri wraca do Juventusu!
Massimiliano Allegri po dwóch latach wraca do Juventusu i obejmuje stanowisko pierwszego trenera drużyny z Turynu. Włoski szkoleniowiec podpisał z klubem 4-letnią umowę, na mocy której pozostanie w ekipie ''Starej Damy'' do 2025 roku.
za:juventus.com

Zemsta kibica Manchesteru United

Zemsta kibica Manchesteru United

OFICJALNIE: Ibrahima Konate piłkarzem Liverpoolu!

OFICJALNIE: Ibrahima Konate piłkarzem Liverpoolu!
Ibrahima Konate został nowym zawodnikiem Liverpoolu. ''The Reds'' wpłacili na konto RB Lipsk klauzulę odstępnego wynoszącą 36 milionów funtów, a sam zawodnik podpisał z klubem długoterminowy kontrakt.
za:liverpoolfc.com
reklama