reklama

Grzegorz Krychowiak chwali podejście Paulo Sousy

Grzegorz Krychowiak chwali podejście Paulo Sousy
Podoba mi się jego szczerość i pasja. Wszystko robi z dużym zaangażowaniem. Jest w stu procentach w tym projekcie. Opowiada o swoich pomysłach z przekonaniem. Jest merytoryczny i nie rzuca słów na wiatr. To co mówi, potem robi. Dla zawodników ważne jest to, aby mieć jasny przekaz. Selekcjoner pokazał już, że nie boi się nowych rozwiązań - nazwisk czy taktyki. Jest odważny, ale wydaje mi się, że tak trzeba, gdy chce się coś zmienić. Nawet kosztem błędów na krótkim dystansie, można zyskać w przyszłości.
Grzegorz Krychowiak za:meczyki.pl
reklama

Piotr Zieliński został ojcem!

Piotr Zieliński został ojcem!

Kulisy powrotu Benzemy do reprezentacji Francji

Kulisy powrotu Benzemy do reprezentacji Francji
W pewnym momencie wydawało mi się, że Didier się na to nie zdecyduje, że wykona krok wstecz. Widać jednak, że już całkowicie zapomniał o tych słownych wojenkach. Postanowił wynagrodzić fantastyczny sezon Benzemy i zawarł z nim rozejm. To odpowiedni moment. Krok po kroku zacząłem odczuwać, że sytuacja idzie w dobrym kierunku. Didier zadzwonił do mnie pewnego dnia i powiedział mi: "Myślę, że chciałbym go obejrzeć". Wolałbym, aby do tego wszystkiego doszło dużo wcześniej, ale trzeba było czasu. Didier od sześciu miesięcy myślał o powrocie Benzemy. Reprezentacja Francji wygrywała bez Benzemy, ale z czysto sportowego punktu widzenia on po prostu zasługuje na to, aby tutaj być. Od samego początku tej całej historii nigdy nie zmieniłem opinii na ten temat. Benzema to piłkarz, który bardzo mi się podoba. Jednak razem z selekcjonerem musieli po męsku to wszystko między sobą wyjaśnić. To były skomplikowane kwestie i trzeba było dać im więcej czasu. Ja osobiście zawsze chciałem tego powrotu. Za każdym razem, gdy rozmawiałem z Didierem, to moja opinia na temat Benzemy pozostawała niezmienna.
Noel Le Graet, szef Francuskiego Związku Piłki Nożnej za:realmadryt.pl

W polskim sparingu w Opalenicy nie było bramek

W polskim sparingu w Opalenicy nie było bramek
reklama

Znowu zagrają razem

Znowu zagrają razem

Arsenal pozbywa się niechcianych

Arsenal pozbywa się niechcianych
Według Fabrizio Romano Arsenal pracuje nad tym, żeby w ciągu kilku najbliższych dni pozbyć się niechcianych piłkarzy. Olympique Marsylia prowadzi zaawansowane rozmowy z Matteo Guendouzim, a Roma naciska na transfer Granita Xhaki. ''Kanonierzy'' są także otwarci na oferty za Lucasa Torreirę.
za:Fabrizio Romano na Twitterze

Eric Garcia docenia i wbija szpilę Pique

Eric Garcia docenia i wbija szpilę Pique
Gerard osiągnął wszystko. Jest jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie. Jest bardziej niż rozpoznawalny. Ja mam 20 lat i praktycznie zaczynam karierę. Więc jedyne możliwe porównanie to takie, że obaj pochodzimy z La Masii i mieszkaliśmy w Manchesterze. On jednak grał w drużynie, która nie jest taka dobra. Miałem więcej szczęścia i mogłem grać dla najlepszej drużyny w Manchesterze. Jego strata.
Eric Garcia za:mundodeportivo.com
reklama