reklama

O TYM SIĘ MÓWI #5 - KONIEC sezonu, znamy ZWYCIĘZCÓW LM i LE

Kolejny tydzień za nami, więc chłopaki z kanału "Z piłką na Ty" mają dla Was porcje najciekawszych wydarzeń z minionego tygodnia.
źródło:youtube.com
reklama

NIEWAŻNE, KIM JESTEŚ. Nieważne, co robisz. #ŁączmySię

Różne środowiska, różne pokolenia, różne zawody. Wokalista Wojciech Gąssowski, raper Janusz Walczuk, prezenter radiowy Piotr Kędzierski, komentator sportowy Mateusz Borek, tiktokerka Patrycja Roszczyk (PK Sisters) oraz inni przedstawiciele rozmaitych stylów życia, światopoglądów, ról społecznych pojawili się w najnowszym spocie #ŁączmySię wyprodukowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.
źródło:youtube.com

Łapią Leo na Aguero

Łapią Leo na Aguero

Imprezowa metafora Zbigniewa Bońka

Imprezowa metafora Zbigniewa Bońka
Euro to jest taka dyskoteka, na której bawi się 24 zespoły. Najsłabsi zostają wyrzuceni o północy i idą do domu. Następni zostają wyrzuceni o 2 w nocy. Najlepsi bawią się do samego rana. Chcielibyśmy wyjść jako ostatni - nawaleni i zadowoleni.
Zbigniew Boniek za:Radio ZET NEWS
reklama

Paweł Wszołek zawodnikiem Unionu!

Paweł Wszołek zawodnikiem Unionu!
Union Berlin oficjalnie poinformował o pozyskaniu Pawła Wszołka. Skrzydłowy podpisał kontrakt, który będzie obowiązywać przez cały sezon 2021/2022. - Bundesliga jest niezwykle wymagająca i zawsze marzyłem, żeby tu zagrać. W ostatnich latach Union wykonał wielką pracę i wyrobił sobie markę poza granicami Niemiec. Nie mogę się doczekać bycia częścią tego klubu. Mam wielką nadzieję, że my, gracze, będziemy mogli poczuć atmosferę z kibicami na stadionie An der Alten Forsterei - powiedział polski zawodnik. Ostatnio Wszołek występował w barwach Legii, dla której rozegrał 60 meczów, strzelił 12 goli i zaliczył 15 asyst.
za:fc-union-berlin.de

Mourinho chce sprowadzić Donnarummę

Mourinho chce sprowadzić Donnarummę
Jose Mourinho chce namówić Gianluigiego Donnarummę na przenosiny do AS Romy, informuje "La Gazzetta dello Sport". Portugalski szkoleniowiec poprosił już władze klubu o zabezpieczenie funduszy na opłacenie kontraktu 22-letniego bramkarza. Kontrakt Donnarummy z Milanem wygasa 30 czerwca, a wśród klubów zainteresowanych jego pozyskaniem wymienia się Barcelonę, Juventus i PSG.
za:football-italia.net

Nominacje do tytułu młodego piłkarza sezonu w Premier League

Nominacje do tytułu młodego piłkarza sezonu w Premier League
reklama