reklama

W taki sposób Anglia ogłosiła kadrę na Euro 2020!

Co za rozmach! Tak to robią Anglicy!
reklama

Kadra Anglii na Euro 2020

Kadra Anglii na Euro 2020

O TYM SIĘ MÓWI #5 - KONIEC sezonu, znamy ZWYCIĘZCÓW LM i LE

Kolejny tydzień za nami, więc chłopaki z kanału "Z piłką na Ty" mają dla Was porcje najciekawszych wydarzeń z minionego tygodnia.
źródło:youtube.com

NIEWAŻNE, KIM JESTEŚ. Nieważne, co robisz. #ŁączmySię

Różne środowiska, różne pokolenia, różne zawody. Wokalista Wojciech Gąssowski, raper Janusz Walczuk, prezenter radiowy Piotr Kędzierski, komentator sportowy Mateusz Borek, tiktokerka Patrycja Roszczyk (PK Sisters) oraz inni przedstawiciele rozmaitych stylów życia, światopoglądów, ról społecznych pojawili się w najnowszym spocie #ŁączmySię wyprodukowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.
źródło:youtube.com
reklama

Łapią Leo na Aguero

Łapią Leo na Aguero

Imprezowa metafora Zbigniewa Bońka

Imprezowa metafora Zbigniewa Bońka
Euro to jest taka dyskoteka, na której bawi się 24 zespoły. Najsłabsi zostają wyrzuceni o północy i idą do domu. Następni zostają wyrzuceni o 2 w nocy. Najlepsi bawią się do samego rana. Chcielibyśmy wyjść jako ostatni - nawaleni i zadowoleni.
Zbigniew Boniek za:Radio ZET NEWS

Paweł Wszołek zawodnikiem Unionu!

Paweł Wszołek zawodnikiem Unionu!
Union Berlin oficjalnie poinformował o pozyskaniu Pawła Wszołka. Skrzydłowy podpisał kontrakt, który będzie obowiązywać przez cały sezon 2021/2022. - Bundesliga jest niezwykle wymagająca i zawsze marzyłem, żeby tu zagrać. W ostatnich latach Union wykonał wielką pracę i wyrobił sobie markę poza granicami Niemiec. Nie mogę się doczekać bycia częścią tego klubu. Mam wielką nadzieję, że my, gracze, będziemy mogli poczuć atmosferę z kibicami na stadionie An der Alten Forsterei - powiedział polski zawodnik. Ostatnio Wszołek występował w barwach Legii, dla której rozegrał 60 meczów, strzelił 12 goli i zaliczył 15 asyst.
za:fc-union-berlin.de
reklama