reklama

Isco i jego partnerce grożono śmiercią!

Isco i jego partnerce grożono śmiercią!
Partnerka Isco - Sara Salamo zdradziła w wywiadzie dla "Huffington Post", że w ostatnim czasie stała się celem wściekłych kibiców. Wszystko przez obniżkę formy piłkarza Realu. Aktorce i jej znanemu partnerowi grożono śmiercią. - Wysłali mi selfie z bronią i napisali: "Zabijemy cię!" - wyznała. Sprawą pogróżek zajmuje się hiszpańska policja.
za:cuatro.com
reklama

W taki sposób Anglia ogłosiła kadrę na Euro 2020!

Co za rozmach! Tak to robią Anglicy!

Kadra Anglii na Euro 2020

Kadra Anglii na Euro 2020

O TYM SIĘ MÓWI #5 - KONIEC sezonu, znamy ZWYCIĘZCÓW LM i LE

Kolejny tydzień za nami, więc chłopaki z kanału "Z piłką na Ty" mają dla Was porcje najciekawszych wydarzeń z minionego tygodnia.
źródło:youtube.com
reklama

NIEWAŻNE, KIM JESTEŚ. Nieważne, co robisz. #ŁączmySię

Różne środowiska, różne pokolenia, różne zawody. Wokalista Wojciech Gąssowski, raper Janusz Walczuk, prezenter radiowy Piotr Kędzierski, komentator sportowy Mateusz Borek, tiktokerka Patrycja Roszczyk (PK Sisters) oraz inni przedstawiciele rozmaitych stylów życia, światopoglądów, ról społecznych pojawili się w najnowszym spocie #ŁączmySię wyprodukowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.
źródło:youtube.com

Łapią Leo na Aguero

Łapią Leo na Aguero

Imprezowa metafora Zbigniewa Bońka

Imprezowa metafora Zbigniewa Bońka
Euro to jest taka dyskoteka, na której bawi się 24 zespoły. Najsłabsi zostają wyrzuceni o północy i idą do domu. Następni zostają wyrzuceni o 2 w nocy. Najlepsi bawią się do samego rana. Chcielibyśmy wyjść jako ostatni - nawaleni i zadowoleni.
Zbigniew Boniek za:Radio ZET NEWS
reklama