reklama

Carlo Ancelotti zabrał głos w sprawie Ramosa i Bale'a

Carlo Ancelotti zabrał głos w sprawie Ramosa i Bale'a
Ramos? Real Madryt, tak jak zawsze, będzie rywalizował najlepszym możliwym składem. Właśnie przyjechałem i muszę o tym wszystkim porozmawiać z klubem. Zrobimy to w najbliższych dniach. Jasne jest, że Ramos to ważny piłkarz Realu. Porozmawiamy z graczem, wiem, że on sam mówi o odnowieniu umowy. Eden Hazard? On jest topowym graczem, wiem, że jeszcze pokaże swoje umiejętności. To może być właściwy rok, aby wykorzystać jego pełny potencjał. Hazard i Bale mogą być dla nas bardzo ważni. Gareth wraca, znam go dobrze, jeśli ma motywację do gry, może zanotować świetny sezon. Nie mam co do tego wątpliwości.
Carlo Ancelotti za:realmadrid.com
reklama

Carlo Ancelotti zaprezentowany w Realu Madryt!

Carlo Ancelotti zaprezentowany w Realu Madryt!

W taki sposób Wolfsburg ogłosił zatrudnienie Van Bommela

W taki sposób Wolfsburg ogłosił zatrudnienie Van Bommela
Mark Van Bommel został nowym trenerem Wolfsburga, a w mediach społecznościowych pojawiła się taka przeróbka klubowego logo... O co chodzi? Otóż po niemiecku ''bommel'' to ''pompon'' :D

Czy Łukasz Fabiański pożegna się z kadrą po EURO 2020?

Czy Łukasz Fabiański pożegna się z kadrą po EURO 2020?
Żadna decyzja nie zapadła. Chcę po prostu dać od siebie dla kadry wszystko, co mam do zaoferowania. Niezależnie od roli jaką będę pełnił, chcę być istotną postacią tej grupy. Godnie reprezentować kraj swoją postawą - także podczas codziennej pracy. Cieszę się, że mam jeszcze okazję uczestniczyć w tak dużej imprezie. Zamierzam mieć z niej jak najlepsze wspomnienia. Liczy się “tu i teraz”. Czy zakończę reprezentacyjną karierę po EURO? Zawsze na takie decyzje przychodzi odpowiedni czas. Na pewno to nie jest dla mnie ten moment. Po EURO porozmawiam z rodziną, co o tym wszystkim sądzą, i wtedy przeanalizuję sytuację, jak dalej układać swój czas na boisku.
Łukasz Fabiański za:meczyki.pl
reklama

Everton połączył trenerów Barcy i Realu

Everton połączył trenerów Barcy i Realu

Dawid Kownacki NIE NADAJE SIĘ na Euro 2020 | FANGOL.PL

W meczu z Rosją Paulo Sousa eksperymentował i... Co z tego wyszło? Przy którym zawodniku można postawić plusa, a kto zasłużył na minusa? Niestety, nie wszystko wczoraj ''działało'' tak, jak powinno...
źródło:youtube.com

Szczegóły nowego kontraktu Lionela Messiego

Szczegóły nowego kontraktu Lionela Messiego
Według argentyńskich mediów Lionel Messi doszedł do pełnego porozumienia z Barceloną w sprawie przedłużenia kontraktu. Gwiazdor ma podpisać umowę na 10 lat, jednak tylko dwa z nich mają dotyczyć gry na boiskach La Liga. Argentyńczyk będzie reprezentować barwy Barcelony do końca sezonu 2022/23, po czym przeniesie się na kolejne dwa lata do zarządzanego przez Davida Beckhama Interu Miami. W tym czasie piłkarz ma pełnić równocześnie rolę ambasadora katalońskiego klubu. Według tego planu Messi zawiesi buty na kołku w 2025 roku i kolejne 6 lat będzie kontynuował pracę dla Barcelony w roli ambasadora, dokładając do tego również rolę partnera strategicznego (media nie precyzują, co dokładnie wchodziłoby w zakres obowiązków Argentyńczyka). W ciągu pierwszych czterech lat umowy Messi miałby otrzymać od klubu łącznie 240 mln €, a więc po 60 mln € za sezon, co byłoby znaczną obniżką zarobków w stosunku do tego, co inkasuje obecnie.
za:dobleamarilla.com.ar
reklama