reklama

Depay strzela z powietrza na 1-1!

Holandia doprowadza do remisu po uderzeniu z powietrza Memphisa Depaya! 1-1!
reklama

Jack Hendry zapakował gola Holandii

Szkoci przycisnęli Holendrów na ich połowie i odebrali piłkę w okolicy pola karnego. Jack Hendry uderzył sprzed pola karnego i... wpadło! 0-1!

Haaland daje wygraną Norwegii w 92. minucie

Norwegia męczyła się z Luksemburgiem do doliczonego czasu gry, ale w samej końcówce meczu Erling Haaland strzelił zwycięskiego gola!

Wotum zaufania dla Koemana od zarządu Barcy

Wotum zaufania dla Koemana od zarządu Barcy
Po nieudanym finiszu sezonu Barcelony wiele mówiło się o możliwym zwolnieniu Ronalda Koemana. W gronie potencjalnych następców Holendra wymianiało się Xaviego, Franka Rijkarda czy Roberto Martineza. Hiszpańskie media podały jednak, że po długich rozmowach zarząd Barcelony postanowił dać Koemanowi jeszcze jedną szansę. Co więcej, Holender ma podpisać z klubem nową umowę, w której wysokość zarobków będzie zależeć w większej części od wyników osiąganych przez drużynę. 
za:Radio Catalunya
reklama

Mbappe o porównaniach do CR7 i Messiego

Mbappe o porównaniach do CR7 i Messiego
Messi i Ronaldo są lepsi. Nie tylko ja to wiem, wszyscy to wiedzą. Jeśli ktoś mówi, że jest lepszy od nich, to wykracza poza ego lub determinację - to zwyczajny brak świadomości. Ci piłkarze są nieporównywalni do innych. Złamali wszelkie prawa i statystyki. Mieli 10, albo nawet 15 niezwykłych lat. Mimo to zawsze porównuję się z najlepszymi.
Kylian Mbappe za:Esquire

Skład Niemców na mecz z Danią

Skład Niemców na mecz z Danią

Skład Danii na mecz z Niemcami

Skład Danii na mecz z Niemcami
reklama