reklama

Dlatego Kamiński zdecydował się na grę dla Schalke

Dlatego Kamiński zdecydował się na grę dla Schalke
Podjąłem decyzję o przejściu do Schalke, ponieważ chcę grać. A z rozmów, które przeprowadzałem z ludźmi z klubu, wiem, że bardzo liczą na moje doświadczenie i bardzo starali się, żebym przyszedł. Znam 2. Bundesligę, tę presję, jej warunki. Schalke będzie chciało awansować. Decyzja nie była trudna, bo chcę grać i to jest najważniejsze. W Schalke będę dostawał konkretne minuty i to jest dla mnie najważniejsze. Miałem sygnały z dwóch klubów Bundesligi, że są mną zainteresowane, ale tam nie padały konkrety. Cały czas przekonywały one, że potrzebują jeszcze trochę czasu, a ja nie chciałem stawiać wszystkiego na ryzyko i czekać. Tym bardziej, że Schalke to wielka marka, nawet jeśli aktualnie drugoligowa.
Marcin Kamiński za:weszlo.com, wywiad Wojciech Pieli
reklama

Carrasco przerwał wywiad Hazarda

Ktoś tu nie może przestać świętować mistrzostwa Hiszpanii :D
źródło:youtube.com

Franciszek Smuda poprowadzi Wieczystą

Franciszek Smuda poprowadzi Wieczystą
Franciszek Smuda od 1 lipca 2021 roku będzie nowym trenerem Wieczystej Kraków, poinformował czwartoligowy beniaminek. Były selekcjoner reprezentacji Polski zastąpił na tym stanowisku Przemysława Cecherza, pod którego wodzą drużyna zanotowała komplet zwycięstw w lidze okręgowej.
za:@wieczysta

Cel minimum dla Polski według Bońka

Cel minimum dla Polski według Bońka
Na Euro wszyscy marzą o tym, żeby wyjść z grupy, a potem zajść jak najdalej w fazie pucharowej. Uważam, że 14-15 drużyn może wygrać tę imprezę, może nawet więcej. Nasz plan minimum to wyjście z grupy. Co dalej, zobaczymy. Wszystko jest możliwe. To zależy o tego, na kogo wpadniemy. I od wielu innych czynników.
Zbigniew Boniek za:eurosport.tvn24.pl
reklama

Wymagania Sousy wobec Świerczoka

Wymagania Sousy wobec Świerczoka
Muszę skupić się najmocniej na taktyce i przesuwaniu formacji, bo tego oczekuje ode mnie trener. Kilka niedociągnięć było i trzeba nad tym popracować. Jestem nowy w kadrze, muszę się tego nauczyć i nad tym popracować. Taktyka reprezentacji jest zupełnie inna niż w klubie i nie jest tak łatwo od razu się przestawić.
Jakub Świerczok za:laczynaspilka.pl

Doświadczeni piłkarze odchodzą z Schalke

Doświadczeni piłkarze odchodzą z Schalke

Inzaghi nowym trenerem Interu

Inzaghi nowym trenerem Interu
Inter oficjalnie potwierdził, że Simone Inzaghi został nowym trenerem pierwszej drużyny. 45-letni szkoleniowiec, który przez ostatnie pięć lat prowadził Lazio, zastąpił na tym stanowisku Antonio Conte.
za:@inter
reklama