reklama

Boniek skomentował plotki o odejściu Sousy

Boniek skomentował plotki o odejściu Sousy
Co do trenera Sousy – każdy dobry piłkarz i każdy dobry trener, ma propozycje. Ancelotti dopiero co prowadził Everton, a teraz jest już w Realu Madryt. Dziś jednak koncentrujemy się wyłącznie na EURO i nie jest to żaden temat. Życie często pokazuje, że trzeba zakładać różne scenariusze, natomiast nie jest plotką, że są kluby interesujące się naszym selekcjonerem. Ma jednak ważny kontrakt, świetnie się tu czuje, mamy jeden cel i chcemy jak najlepiej zagrać na EURO.
Zbigniew Boniek za:weszlo.com
reklama

Dlatego Kamiński zdecydował się na grę dla Schalke

Dlatego Kamiński zdecydował się na grę dla Schalke
Podjąłem decyzję o przejściu do Schalke, ponieważ chcę grać. A z rozmów, które przeprowadzałem z ludźmi z klubu, wiem, że bardzo liczą na moje doświadczenie i bardzo starali się, żebym przyszedł. Znam 2. Bundesligę, tę presję, jej warunki. Schalke będzie chciało awansować. Decyzja nie była trudna, bo chcę grać i to jest najważniejsze. W Schalke będę dostawał konkretne minuty i to jest dla mnie najważniejsze. Miałem sygnały z dwóch klubów Bundesligi, że są mną zainteresowane, ale tam nie padały konkrety. Cały czas przekonywały one, że potrzebują jeszcze trochę czasu, a ja nie chciałem stawiać wszystkiego na ryzyko i czekać. Tym bardziej, że Schalke to wielka marka, nawet jeśli aktualnie drugoligowa.
Marcin Kamiński za:weszlo.com, wywiad Wojciech Pieli

Carrasco przerwał wywiad Hazarda

Ktoś tu nie może przestać świętować mistrzostwa Hiszpanii :D
źródło:youtube.com

Franciszek Smuda poprowadzi Wieczystą

Franciszek Smuda poprowadzi Wieczystą
Franciszek Smuda od 1 lipca 2021 roku będzie nowym trenerem Wieczystej Kraków, poinformował czwartoligowy beniaminek. Były selekcjoner reprezentacji Polski zastąpił na tym stanowisku Przemysława Cecherza, pod którego wodzą drużyna zanotowała komplet zwycięstw w lidze okręgowej.
za:@wieczysta
reklama

Cel minimum dla Polski według Bońka

Cel minimum dla Polski według Bońka
Na Euro wszyscy marzą o tym, żeby wyjść z grupy, a potem zajść jak najdalej w fazie pucharowej. Uważam, że 14-15 drużyn może wygrać tę imprezę, może nawet więcej. Nasz plan minimum to wyjście z grupy. Co dalej, zobaczymy. Wszystko jest możliwe. To zależy o tego, na kogo wpadniemy. I od wielu innych czynników.
Zbigniew Boniek za:eurosport.tvn24.pl

Wymagania Sousy wobec Świerczoka

Wymagania Sousy wobec Świerczoka
Muszę skupić się najmocniej na taktyce i przesuwaniu formacji, bo tego oczekuje ode mnie trener. Kilka niedociągnięć było i trzeba nad tym popracować. Jestem nowy w kadrze, muszę się tego nauczyć i nad tym popracować. Taktyka reprezentacji jest zupełnie inna niż w klubie i nie jest tak łatwo od razu się przestawić.
Jakub Świerczok za:laczynaspilka.pl

Doświadczeni piłkarze odchodzą z Schalke

Doświadczeni piłkarze odchodzą z Schalke
reklama