reklama

Morata huknął w poprzeczkę w 91. minucie meczu!

Hiszpanie mogli wygrać z Portugalią, ale Morata nie wykorzystał świetnej sytuacji! Skończyło się bezbramkowym remisem.
reklama

Immobile zapakował gola Czechom

Robił to w barwach Lazio i robi to dalej w reprezentacji Włoch! 1:0!

KONTROWERSYJNY transfer Paulo Sousy! Co tu się odwaliło? | FANGOL.PL

W 2019 roku Sousa trafił do Girondins Bordeaux i tym samym ruszył na podbój Ligue 1. Na boisku było różnie (najczęściej przeciętnie bądź słabo), ale za to za kulisami było bardzo ciekawie. Okazuje się, że już na samym początku doszło do małego zgrzytu na linii Bordeaux - ligowy związek.
źródło:youtube.com

Tak Peszko powitał Smudę na meczu Wieczystej

Tak Peszko powitał Smudę na meczu Wieczystej
Rozmawialiśmy od czasów kadry kilka razy. Ostatnio byłem na Pucharze Polski, jak Wieczysta grała z Podhalem. Jak się na tym meczu spotkaliśmy, to Sławek się śmiał i mówił do mnie: – Witam pierwszego trenera, który mnie wypier… z kadry. A ja mu na to: – Sławuś, a kto miał rację? Odpowiedział już na poważnie: – Pan. Zresztą on jest dzisiaj już starszym, bardziej dojrzałym facetem. Mówił już w wywiadach, że zrobił wtedy błąd i że żałuje. Wszyscy wyciągają sprawę z kadrą, a zapominają, że to ja Sławka do Lecha z Płocka ściągałem, że to przy mnie pięknie się rozwinął. Zrobił wtedy głupotę, zapłacił za to, ale i tak na swoją karierę narzekać nie może. A nasze relacje są dobre i niech ci, co tak opowiadają, że Peszko będzie miał problem ze Smudą, się nie martwią. Poukładamy sobie wszystko jak w pudełku. Tak jak mówiłem, już się cieszę na tę pracę. Jako trener to ja zaczynałem praktycznie od niemieckiej klasy A. Później przez lata szedłem do góry, do góry aż na sam szczyt. A teraz znów przyjdzie mi popracować trochę niżej. Ale trawa na boisku wszędzie pachnie tak samo.
Franciszek Smuda za:galaktycznyfutbol.pl
reklama

Giroud odpowiedział na zaproszenie Zlatana

Giroud odpowiedział na zaproszenie Zlatana
Ibrahimović chce mnie w Milanie? Lubię jego charakter i sposób, w jaki siebie wyraża. Zawsze miło, gdy słyszy się takie rzeczy od Zlatana. Odbieram to jako ekstra motywację. Nie chcę jednak mówić o przyszłości. Milan to jedna spośród innych opcji.
Olivier Giroud za:Milan Eye

Benzema chce transferu Mbappe do Realu

Benzema chce transferu Mbappe do Realu
Jeśli on przyjdzie do Realu to będzie idealnie. Wszyscy wspaniali piłkarze chcą pewnego dnia przyjść do Realu. Mam nadzieję, że w tym wypadku szybko do tego dojdzie. To zależy od tego, czy chce opuścić PSG, które też jest dobrą drużyną.
Karim Benzema za: Get French Football News

Skład Portugalii na mecz z Hiszpanią

Skład Portugalii na mecz z Hiszpanią
reklama