reklama

Mbappe na razie nie wybiera się do Bayernu

Mbappe na razie nie wybiera się do Bayernu
Lucas Hernandez powiedział mi, że powinienem dołączyć do Bayernu. W futbolu nigdy nie wiesz, co się wydarzy, ale w tej chwili jestem szczęśliwy tu, gdzie jestem. Bayern jest wśród pięciu najlepszych klubów świata. Należą im się gratulacje za utrzymywanie równej formy każdego roku. Wiedzą, co robią. Z klubu odchodzą Alaba i Boateng, więc na ich miejsce przychodzi znakomity Upamecano. Realizują jasny plan, który sprawia, że są wielkim klubem.
Kylian Mbappe za:getfootballnewsfrance.com
reklama

Premier Morawiecki odwiedził zgrupowanie reprezentacji

Premier Morawiecki odwiedził zgrupowanie reprezentacji

GRANIE W GRĘ. Czy tak buduje się drużynę? Kulisy zgrupowania reprezentacji

W czwartym odcinku serii #ŁączmySię – wspólnie z piłkarzami reprezentacji Polski – opowiadamy Wam o kluczowych aspektach budowania drużyny.
źródło:youtube.com

Borek jest pod wrażeniem atmosfery w reprezentacji

Borek jest pod wrażeniem atmosfery w reprezentacji
Jest grupa „poznańska”, czyli ci wszyscy młodzi wywodzący się z Lecha, „Lewemu” zawsze najbliżej było do Wojtka Szczęsnego, do Grześka Krychowiaka, do nich dołączali czasami „Grosik” z Glikiem, ale oni też we dwóch chodzili własnymi ścieżkami zwykle. Kto tam jeszcze? „Piszczu”, „Fabian”, Kuba – wiadomo, do nich jacyś młodzi. To też oczywiście nie było tak, że to były grupy czy podgrupy, które się zwalczały. Nie. Natomiast ktoś zauważył, że może dobrze byłoby wszystko robić razem i Sousie udało się sprawić, że stali się jedną wielką rodziną. Chłopaki go chwalą. Opowiadają, że atmosfera jest lepsza niż kiedykolwiek – i ja nie sądzę, żeby to było czcze gadanie, bo skoro mówi to Wojtek Szczęsny, który zawsze mówi prawdę i zawsze mówi to, co myśli, to nie mam powodu, żeby sądzić, że coś jest nie tak.
Mateusz Borek za:tvp.info
reklama

Wiadomość Milika po opuszczeniu zgrupowania

Wiadomość Milika po opuszczeniu zgrupowania
Reprezentowanie Polski na tak ważnym turnieju jak Euro jest marzeniem każdego piłkarza. Konieczność opuszczenia zespołu jest dla mnie bardzo trudna, ale to świadoma decyzja. Wiem, że nie mógłbym grać na 100 % możliwości. Pożegnałem się z całą drużyną. Powiedziałem kolegom, że będą mieli dodatkowego super kibica, który będzie ich wspierał z domu. Do boju Polsko!
Arkadiusz Milik za:instagram.com/arekmilik

Podejście Ancelottiego do piłkarza

Podejście Ancelottiego do piłkarza
Carlo Ancelotti to fajny facet i wie, jak przekazywać swoje polecenia z humorem. Na przykład w trakcie epidemii koronawirusa nie chciał, żebyśmy imprezowali. Powiedział nam wtedy: "Jeśli wybieracie się na imprezę, to dajcie mi znać. Też przyjdę, żeby mieć na was oko".
Lucas Digne za:marca.com

33. urodziny Kamila Grosickiego

33. urodziny Kamila Grosickiego
reklama