reklama

OFICJALNIE: Ariel Mosór piłkarzem Piasta Gliwice

OFICJALNIE: Ariel Mosór piłkarzem Piasta Gliwice
18-letni Ariel Mosór opuścił warszawską Legię i podpisał 3-letnią umowę z Piastem Gliwice. Młody obrońca w minionym sezonie rozegrał dwa spotkania w pierwszej drużynie stołecznego klubu oraz otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-21.
za:piast-gliwice.eu
reklama

Zbigniew Boniek po meczu z Islandią

Zbigniew Boniek po meczu z Islandią

OFICJALNIE: Bruno Lage nowym trenerem Wolverhampton

OFICJALNIE: Bruno Lage nowym trenerem Wolverhampton
Bruno Lage został nowym szkoleniowcem Wolverhampton. Portugalczyk podpisał z klubem 3-letni kontrakt. Ostatnim zespołem prowadzonym przez 45-latka była Benfica, jednak po fatalnej serii dwóch wygranych w trzynastu meczach pod koniec sezonu 2019/20 został on zwolniony z klubu i zastąpiony przez swojego asystenta.
za:wolves.co.uk

Covidowy pożar w reprezentacji Hiszpanii

Covidowy pożar w reprezentacji Hiszpanii
Reprezentacja Hiszpanii znajduje się w coraz gorszej sytuacji covidowej przed zbliżającym się EURO. Po otrzymaniu przez Sergio Busquetsa pozytywnego wyniku w teście na obecność koronawirusa piłkarze zostali poddani izolacji i ćwiczą w małych grupach. Luis Enrique wysłał sześć dodatkowych powołań i wezwał na kadrę Pablo Fornalsa, Rodrigo Moreno, Carlosa Solera, Braisa Mendeza, Raula Albiola i Kepę Arrizabalagę. W środę rano hiszpańska federacja poinformowała jednak, że kolejny zawodnik, Diego Llorente, również otrzymał pozytywny wynik testu na obecność wirusa: - Piłkarz opuścił zgrupowanie reprezentacji w pojeździe medycznym. Przestrzegano wszystkich ustalonych procedur. Zgrupowanie kadry będzie kontynuowane zgodnie z regułami pracy ustalonymi w sytuacjach związanych z COVID-19. Treningi będą zindywidualizowane - podano w komunikacie. Hiszpanie są przygotowani na kolejne pozytywne wyniki testów i w trybie awaryjnym do kadry dowołano kolejnych 11 piłkarzy: Alvaro Fernandeza, Juana Mirandę, Oscara Minguezę, Alejandro Pozo, Marca Cucurellę, Brahima Diaza, Martina Zubimendiego, Gonzalo Villara, Bryana Gila, Yeremy'ego Pino i Javiego Puado. Swój pierwszy mecz na turnieju Hiszpanie grają już w poniedziałek 14 czerwca. Ich rywalem będzie Szwecja.
za:marca.com
reklama

Deschamps uspokaja w sprawie kontuzji Benzemy

Deschamps uspokaja w sprawie kontuzji Benzemy
Karim został mocno uderzony w udo. Czuł, że problem jest coraz większy, więc zszedł z boiska. Nie było sensu ryzykować. To tylko stłuczenie. Gdyby chodziło o kolano czy kostkę, to nasze odczucia byłyby inne. Mamy jednak sztab medyczny z najwyższej półki i wszystko przeprowadzimy na odpowiednim poziomie. Nie ma powodu do zmartwień. Zobaczymy w jaki sposób rozwinie się sytuacja, ale na teraz nie dzieje się nic dramatycznego.
Didier Deschamps za:sportowefakty.wp.pl

Wzajemne wsparcie między Grosickim i Arkiem Milikiem

Wzajemne wsparcie między Grosickim i Arkiem Milikiem

SKRÓT: Kolumbia remisuje z Argentyną 2-2

W meczu eliminacji do MŚ Kolumbia zremisowała z Argentyną 2-2, mimo iż to Albicelestes prowadzili 0-2 już po 7 minutach! Gole zdobywali Romero i Paredes dla Argentyny oraz Muriel i Borja dla Kolumbii.
źródło:youtube.com
reklama